fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sexi dievčatá z Little Mix sa kvôli piesni vyzliekli donaha

Máte tip? napíšte nám mailom

Štvorica zapózovala pred fotoaparátom úplne nahá. Svoje obnažené snímky využili ako promo k novému singlu Strip.

Najnovší singel od talentovanej dievčenskej skupiny nesie názov, ktorý v preklade znamená “Vyzleč sa”. K singlu vyšiel hneď aj videoklip, ktorý má za štyri dni necelých päť miliónov zhliadnutí. Práve v spomínanom videoklipe sa speváčky vyzliekli donaha.

Štvorica využila svoje nahé telá pokryté hanlivými nápismi ako „štetka“, „škaredá“, „bez talentu“  ako podporu pre ženy, ktoré sa necítia dobre vo vlastnej koži.

Skrytý odkaz v piesni

V príspevku na instagramovom účte Little Mix sa speváčky vyjadrili o Strip ako o piesni, ktorá nabáda ženy k tomu, aby sa cítili hrdo vo vlastnej koži. Taktiež sa vyjadrili, že pieseň napísali s cieľom povzbudiť  ľudí, aby sa stali tým, kým naozaj chcú byť.

Hovoríme o veciach, o ktorých sme chceli hovoriť už veky. Všetky sme trpeli nedostatočnou sebadôverou, čo sa nášho tela týka. Každý z nás zažil na vlastnej koži, že niekto utrúsil negatívny komentár na typ postavy alebo výzoru. Až do tohto okamihu sme nemali skladbu, v ktorej by sme riešili všetko ohľadne výzoru,” prezradila o skladbe Strip Jesse.

Videoklip, v ktorom účinkujú „skutočné“ ženy

„Chceme, aby sa ženy cítili rovnoprávne a neuveriteľne dobre vo svojom tele,“ prezradila počas nakrúcania videoklipu Perrie.

Videoklip Strip bol režírovaný svetovo známym fotografom, ktorý sa volá Rankin, a v snímke hrajú skutočné ženy, ktoré označil za neuveriteľne inšpirujúce. Ženy vo videu sú influencerky, aktivistky, priateľky i obyčajné mamy. Vo videoklipe sa taktiež objavila moslimská autorka a blogerka Dina Tokio a dievčatá z Little Mix ju opísali ako super ženu.

Štvorica speváčok tvrdí, že hlavnou myšlienkou počas nakrúcania videa bolo ukázať krásne črty, ktoré niektorí vidia ako chyby. Ukázať ženám, že každá nedokonalosť je výnimočná a vyzvať ostatné ženy, aby si uvedomili to isté.

Britské zoskupenie Little Mix funguje na scéne od roku 2011. Verejnosť ich začala vnímať počas ich účinkovania v súťaži X Factor, ktorú aj vyhrali. Pre mnoho mladých žien sa stali vzormi pre ich štýl vyjadrovania, vystupovania na verejnosti a podporu žien po celom svete.

Zdroje: Youtube, bbc.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií