fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pikantné fakty a rekordy, ktoré sa prekonávajú ťažko! Trúfaš si ich zdolať?

Rekordy sú na to, aby sa prekonávali. preto “HOR SA” poďme prekonať tieto sexuálne fakty a rekordy, ktoré boli na Zemi namerané. Pozor, ide o naozaj štipľavý rebríček a na prekonanie niektorých, musíte byť naozaj poriadny macher, či mať na to žalúdok 🙂

 

Najplodnejšia matka je Valentína Vassiljeva, ktorá medzi rokmi 1725 až 1765 porodila magických 69 detí. Bolo to až 16 dvojčat, sedem trojčat a dokonca aj štyri štvorčatá. Dokopy rodila 27 krát! Najplodnejšou ženou modernej doby je Leontina Albina Espinoza z Chile. Zomrela v 63 rokoch a dovtedy podľa jej slov porodila 64 detí, z nich je 58 naozaj zapísaných v Guinessovej knihe rekordov.

 

Najstarším otcom je indický farmár Nanu Ram Jogi. Nie je si istý, koľko detí presne má, no číslo sa pohybuje okolo dvadsiatky. Svojho posledného potomka stvoril so svojou štvrtou ženou keď mu bolo rovných 90! Titul najstarší otec planéty mu tak právom patrí! Nanu je rozhodnutý ďalej plodiť aspoň do stovky. 

 

Prvá podprsenka sa objavili na konci 19. storočia. Prvé patenty sa objavili v roku 1889, kedy ho získala francúzska. V roku 1893 zasa za produkt s názvom “Breast supporter” získala patent Američanka s českým menom Maria Tucek. Za vynálezkyňu podprsenky je však považovaná Američanka Maria Phelps Jacob, ktorá ju vyrobila v roku 1913, a o rok neskôr na ňu získala aj patent.

 

Prvý vibrátor vynašiel lekár George Taylor. Nebol to ani tak vibrátor, ako prístroj na uspokojovanie žien. Pôvodným zámerom však bolo ukľudniť histériu žien. Poháňaný bol parou. Samozrejme, prvé pomôcky používali ženy už dávno predtým.

val4

 

Najdlhšia mužská masturbácia je pripísaná Japoncovi Masanobuovi Satovi, ktorý dokázal masturbovať 9 hodín a 58 minút. Na maratóne v masturbácii v roku 2009 však svoj rekord ešte zdokonalil o dvadsať päť minút. V Česku je rekordmanom František Klimeš, ktorý sa dokázal na masturbačnom maratóne v Dánsku sebaukájať presne 8 hodín a 5 minút.

 

Najväčšie sexuálne orgie boli zaznamenané a organizované v Japonsku. Zúčastnilo sa ich celkom 250 mužov a 250 žien, teda 250 párov, ktoré sa v rovnakú chvíľu a na rovnakom mieste oddávali sexu. Vznikol tak svetový rekord. Dokonca milostné akty boli natočené na video a mali presnú choreografiu a dané pravidlá. Bolo napríklad zakázané striedanie partnerov. Neuveríte, ale už 200 rokov pred naším letopočtom sa konali v Starom Ríme “tajné” orgie, na ktorých sa zúčastnilo až 7 tisíc ľudí.

 

Najviac sexuálnych partneriek za život mal Fatafehi Paulah, vladár ostrovného kráľovstva v Oceánii. Jeho “povinnosť” bolo zbaviť panenstva každé dievča vo svojej zemi. Vraj zvládol až 37 800 dievčat!

 

Rekord v množstve prehltnutého semena?  Naozaj prazvláštny sexuálny rekord, ktorý bol zaznamenaný v roku 1991 v Los Angeles. Do jednej z miestnych nemocníc prijali ženu, ktorá trpela bolesťou v žalúdku. Lekári z nej následne doslova vypumpovali 0,8 litrov semena. Dotyčná odmietla prezradiť, ako k takému množstvu prišla. Takéto množstvo by totiž vystrieklo 200 chlapov, ale aj napríklad 8 prasiat domácich.

 

Prvý nevestinec na svete bol založený už 549 pred našim letopočtom Solónom v starovekom Grécku. Je zjavné, že jeho nápad sa veľmi rýchlo uchytil a rozšíril do úplne celého sveta.

Čo na tieto fakty a rekordy hovoríte? 

 

Zdroj: www.svobodnymonitor.cz

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií