fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sexy Kate Beckinsale opäť v latexe/Underworld 5 (2017) Trailer #1

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbená séria akčného filmu Underworld opäť prichádza na filmové plátna. V poradí piate pokračovanie dostalo názov Underworld: Blood Wars. No film neuvidíme však 14. októbra, ako sa pôvodne plánovalo. Krásnu Kate Beckinsale v spomínanom latexe, na ktorú opäť budeme v kinách zízať, uvidíme až 6. januára budúceho roka. Je to pochopiteľné, trailer pre ktorý vznikol vlastne tento článok je prvý, o ktorom je vôbec zmienka v pokračovaní Underwoldu. No po toľkom čakaní nám ani táto prvá ukážka veľmi nenapovie.

Celé to režíruje Anna Foerster (Šiesty zmysel, Myšlienky vraha). Okrem vyššie spomínanej  Kate Beckinsale sa vo filme objavia herci ako Theo James, Lara Pulver, Charles Dance,  Bradley James, Tobias Menzies či Alicia Vela-Bailey. Viac o pripravovanom filme zatiaľ nevieme, ak sa dozvieme niečo nové, určite vás budeme informovať.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií