fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Shelley pletie vrkôčiky, o ktorých sníva (nielen) každá malá slečna. Jej šikovnosť obdivuje celý svet

Máte tip? napíšte nám mailom

Volá sa Shelley Gifford a pochádza z Austrálie. Jej dcéra sa volá Grace a rada nosí vrkôčiky. Nie však hocijaké. Také, ktoré ste určite ešte nikde nevideli.

Shelley prezradila, že pletenie miluje odmalička. Vždy bola rada, keď mohla využiť šancu a kamarátke počas prestávky v škole alebo komukoľvek doma, prípadne návšteve, zapliesť vrkôčiky. Vtedy však poznala iba francúzsky a holandský typ pletenia vrkôčikov. Netušila, že takýchto typov existuje ešte omnoho viac.

Všetko sa to začalo v apríli 2014, keď sa Shelley začala intenzívne zaujímať o toto vlasové umenie. Objavila mnoho zaujímavých videí a nechala sa inšpirovať aj príspevkami na sociálnych sieťach.

Neskôr začala svoje vlasové kreácie zverejňovať na Facebooku a Instagrame. V tom čase sa stali jej modelkami deti jej kamarátok.

Taktiež navštevovala aj kurzy či rôzne workshopy, kde svoj talent ešte zdokonalila.

,,Milujem sa učiť nové a rada zlepšujem i svoje zručnosti. Som doslova posadnutá vlasmi. Vždy sa snažím vytvoriť niečo nové a originálne,” tvrdí Shelley.  

https://www.instagram.com/p/BvNO0QwhGOZ/

Hoci sa tomu dá len ťažko uveriť, Shelley toho ráno stíha viac ako len urobiť raňajky. Každé ráno totiž svojej dcére pletie predtým, ako odíde do školy, vždy iné a iné vrkôčiky. Výsledok je však vždy rovnaký. Krásny.

Zdroj: designyoutrust.comboredpanda.cominstagram.com/Shelley and Grace, facebook.com/Pretty Little Braidsprettylittlebraids.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií