Šialená feministka svojimi názormi baví svet! Prečítajte si, aké absurdity radí ženám

Šialená feministka svojimi názormi baví svet! Prečítajte si, aké absurdity radí ženám

Aj keď by feministky mali bojovať za zrovnoprávnenie žien v každodennom živote, táto feministka to rozhodne nerobí. Tá je zrejme úplne pomýlená a chlapi jej zrejme poriadne ležia v žalúdku..

Mnoho ľudí si feministky predstavuje ako ženy, ktoré nepatria medzi prílišné krásky, neholia sa, nenávidia mužov, prípadne sú frustrované z toho, že sú samé a chcú stoj čo stoj dokázať, že sú v tomto svete nadradené opačnému pohlaviu. Lenže to má veľmi ďaleko od pravdy. Feminizmus si za cieľ kladie zrovnoprávnenie žien v sociálnej, súkromnej, ekonomickej a politickej sfére.


Existujú však aj akési pomýlené “feministky,” ktoré majú mužov poriadne v žalúdku a neznášajú ich. K tým zrejme patrí aj Jesse, ktorej to celé zrejme poriadne udrelo na mozog. Keď jej totiž kamarátka napísala, že mala sex s chlapom, no spätne to ľutuje, premotivovaná feministka prišla s teóriou, ktorá baví svet. Podľa nej, ak žena oľutuje to, že mala pohlavný styk s mužom, znamená, že to vôbec nechcela a tým pádom šlo o znásilnenie.

“Pokiaľ to ľutuješ, znamená to, že si s tým 100 percentne nesúhlasila a to je znásilnenie.”
femin-1

“Možno si to nepriznáte, že ste boli znásilnené, pretože je to veľmi traumatizujúce, ale pravda je také, že vás znásilnili.”

femin

Zdroj: Twitter

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Expl0ited sa prepašoval do ZOO ako 8-mesačné dieťa v kočíku. Nik z personálu si nič nevšimol
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*