fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SILA! Chcela vyzerať ako Kim Kardashian, no plastická operácia sa nevydarila. Zúfalá žena si nedokáže ani sadnúť a zadok sa jej doslova rozpadáva na kusy!

Honba za krásou môže mať neraz fatálne následky, ktoré už nie je možné vrátiť späť. Doplatila na to aj začínajúca modelka Velislava, ktorá si nevydarenou plastickou operáciou zničila celý život.

Velislava Grigorieva odjakživa túžila vyzerať ako slávna Kim Kardashian. Celé dni a noci snívala o neprehliadnuteľnom pozadí a bokoch, ktoré jej kariéru vyšvihnú do výšin. Realita? Viac než tragická.  Zákrok sa nepodaril a znetvorenej obeti ostali len oči pre plač. Ako je to možné?

Vloženie implantátov do pozadia je náročná operácia a vyžaduje si skutočného odborníka. Keďže Velislava mala ale obmedzený rozpočet, snažila sa nájsť niekoho, kto jej to spraví “rýchlo a lacno”. Nuž, tu ale nejde o fazuľky a “lakomá” začínajúca modelka na to nepekne doplatila…

Nasledujúce fotografie sú vhodné len pre silné povahy.

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií