fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SILA! Chcela vyzerať ako Kim Kardashian, no plastická operácia sa nevydarila. Zúfalá žena si nedokáže ani sadnúť a zadok sa jej doslova rozpadáva na kusy!

Máte tip? napíšte nám mailom

Honba za krásou môže mať neraz fatálne následky, ktoré už nie je možné vrátiť späť. Doplatila na to aj začínajúca modelka Velislava, ktorá si nevydarenou plastickou operáciou zničila celý život.

Velislava Grigorieva odjakživa túžila vyzerať ako slávna Kim Kardashian. Celé dni a noci snívala o neprehliadnuteľnom pozadí a bokoch, ktoré jej kariéru vyšvihnú do výšin. Realita? Viac než tragická.  Zákrok sa nepodaril a znetvorenej obeti ostali len oči pre plač. Ako je to možné?

Vloženie implantátov do pozadia je náročná operácia a vyžaduje si skutočného odborníka. Keďže Velislava mala ale obmedzený rozpočet, snažila sa nájsť niekoho, kto jej to spraví “rýchlo a lacno”. Nuž, tu ale nejde o fazuľky a “lakomá” začínajúca modelka na to nepekne doplatila…

Nasledujúce fotografie sú vhodné len pre silné povahy.

Pokračovanie na ďalšej strane

Prvé príznaky sa prejavili už niekoľko hodín po operácii.  “Keď som sa ráno zobudila, uvidela som tekutinu, ktorá tiekla z pravej strany môjho zadku. Celý pás som mala čierny, ale doktor hovoril, že je to v poriadku”. Myslím, že už v tejto chvíli začalo mladej modelke dochádzať, že niečo “nebude s kostolným poriadkom”.

Prečítajte si tiež:
Mýty o introvertoch - nie sú vôbec takí, ako si väčšina ľudí predstavuje. Teraz vám vyvrátime najčastejšie mýty, ktoré o nich kolujú

Aj napriek šialenej bolesti poslal doktor dievča po piatich dňoch na oddychový pobyt k moru. Problémy boli však každým dňom horšie a Velislava tak vyhľadala odborníka v Moskve. Zadok sa jej začal doslova rozpadať.

Znetvorená žena bola okamžite poslaná na náročnú operáciu, počas ktorej jej bola odstránená značná časť tkaniva.

“Môj život sa kompletne zmenil. Nemôžem si dať vaňu, nemôžem riadiť auto a nemôžem ani pracovať. Musím si kupovať tri letenky, aby som mohla niekam letieť. Nemôžem si sadnúť. Môžem len ležať. Pripadám si ako bezmocná a znetvorená žena. Som zúfalá,” sťažuje sa.

Napriek tomu, že od kliniky žiada odškodnenie, nie je isté, či nejaké vôbec niekedy uvidí. O pofidérnych plastických chirurgov sa začala zaujímať už aj polícia v Jekaterinburgu, bude to však “boj na dlhé lakte”.

Honba za nezmyselnou “krásou” sa tak zmenila na hotové peklo na zemi. Bolo jej to treba?!…

 

Zdroj: https://fottik.blofi.sk/zena-chcela-mat-zadok-ako-kim-kardashian-po-nevydarenej-operacii-si-nemoze-sadnut-a-jej-zadok-vyzera-no-posudte-sami/3/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií