Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šimečka upozorňuje na možné útoky adresované Korčokovi: Nebuďme terčom paniky a dezinformácií

Ako napísal na sociálnej sieti, bude sa vynárať veľa strašenia, snahy vyvolať paniku, pocit bezpečnostného ohrozenia, hoaxov a pokusov odviesť pozornosť od podstatného.

26.3.2024 (SITA.sk) – Predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka upozorňuje na prípadné útoky, ktoré môžu byť počas nasledujúcich dvoch týždňov nasmerované na občianskeho kandidáta Ivana Korčoka. Ako ďalej na sociálnej sieti napísal, bude sa vynárať veľa strašenia, snahy vyvolať paniku, pocit bezpečnostného ohrozenia, hoaxov a pokusov odviesť pozornosť od podstatného.

„Teda od toho, či naším prezidentom má byť nezávislý odborník slúžiaci ľuďom, alebo večne poslušný člen koalície, ktorý slúži Robertovi Ficovi,“ tvrdí.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Dezinformácie, Hoaxy, Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), občiansky kandidát, Predseda Progresívneho Slovenska, Predseda vlády, Prezidentské voľby na Slovensku 2024, Útoky
Zdroj: SITA.sk – Šimečka upozorňuje na možné útoky adresované Korčokovi: Nebuďme terčom paniky a dezinformácií © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií