fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Simpsonovci opäť raz predpovedali budúcnosť! Tentokrát sa nemýlili ohľadom smrti Stephena Hawkinga

Máte tip? napíšte nám mailom

Kultový seriál Simpsonovci sa okrem skvelého humoru vyznačuje aj na prvý pohľad absurdnými, no o to viac šokujúcimi predpoveďami…

Seriál o žltej americkej rodinke pozná a zbožňuje azda celý svet. Simpsonovci sa tak tešia veľkej obľube a tak nečudo, že majú kopec epizód, v ktorých sa objavili aj rôzne známe tváre. Okrem skvelého humoru, ktorý animák ponúka sa v ňom však objavujú aj šokujúce predpovede, ktorých je čím ďalej, tým viac.

Simpsonovci predpovedali vystúpenie Lady Gaga na Superbowle, to, že Donald Trump sa stane americkým prezidentom, to, že na olympiáde vyhrajú Američania zlato v curlingu a mnoho ďalšieho. Najnovšia predpoveď sa týkala geniálneho vedca Stephena Hawkinga, konkrétne dátumu jeho smrti.

V jednej z epizód sa totiž Hawking objavil so zlatou retiazkou na krku, ktorá mala prívesok v tvare najznámejšej Einsteinovej rovnice. Aj keď v tom na prvý pohľad neexistuje žiadna spojitosť – opak je pravdou. Stephen Hawking totiž umrel v deň, kedy by Einstein oslávil svoje narodeniny.

Zatiaľ čo niektorí sú touto predpoveďou zaskočení a veria jej, iní si myslia, že ide iba o zbytočne fabulovanie náhody. Čo si myslíš ty?

Prečítajte si tiež:
5 najčudnejších chorôb na svete: Počuli ste o už syndróme Pica?

 

 

 

Zdroj: Indy100

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií