fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SINGLE ženy sú šťastnejšie! TOTO je 10 dôvodov, ktoré vás presvedčia o tom, že to tak je

Máte tip? napíšte nám mailom

Žijeme v dobe, v ktorej sú ženy bez partnera vykreslené ako nešťastné, nenaplnené, izolované a frustrované a sme si priam istí tým, že majú doma 20 mačiek. Omyl! Pravda je taká, že tieto ženy šťastné sú, len si nezakladajú svoje šťastie na vzťahu. 

Výhody života bez vzťahu:

 1. Ich šťastie nezávisí od ich partnera, no vytvárajú si ho samy. Idú si za svojimi cieľmi, plnia si sny, robia to, čo ich napĺňa bez ohľadu na to, či sa to ich partnerovi páči alebo nie. Jednoducho majú čas na seba. Dávno pochopili, že strojcom svojho vlastného šťastia si je každý sám.
 2. Byť single a šťastná má význam aj spoločenského rozmeru. Tento už nie celkom nevšedný štýl života vyvracia stereotyp, na ktorý sú generácie a generácie zvyknuté. Už žiadna stará dievka, ale úspešná, sebavedomá žena!
 3. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko vzťahov ste už mali len preto, lebo ste sa báli zostať samy a že to môže byť istý druh závislosti? Ženy, ktoré toto už dávno pochopili, so závislosťou bojovať viac nemusia. Neboja sa svojej samoty, práve naopak, užívajú si ju. Je málo intímnejších vecí, ako je pohár vína v prítmí, v tichu.

  Zdroj: pexels.com
 4. Ak sa neponáhľate s výberom partnera, nemusí to znamenať koniec randenia. Práve naopak! Žena, ktorá je sama, si môže užívať množstvo nezáväzných stretnutí s opačným pohlavím, pri ktorých vôbec nemusí byť definované, o aký typ stretnutia ide. Nepotrebuje tlačiť na pílu, nepotrebuje ísť na stretnutie s mužom s očakávaním. Ak raz motyka vystrelí, tak vystrelí a bude to stáť za to. Nemusí to byť práve teraz a to je na tom to krásne.
 5. Ony najlepšie vedia, aké super je ísť sama nakupovať, variť si pre seba, vyčleniť si financie len na svoje potreby a priority, nehovoriac o čase, ktorý im ponúka kvantum možností na sebarealizáciu.
 6. Sama v posteli? No a čo?! Och, toľko priestoru len a len pre seba. Žiadne údery lakťom v spánku ani nepohodlné sexy pyžamo.

  pexels.com
 7. Ak je človek osamote, má viac času naslúchať sám sebe a spoznávať sa v každom ohľade. A poznať sám seba je ten najväčší životný klenot, ktorý si človek môže dať.
 8. Sú šťastné, pretože zostávajú v blízkom a častom kontakte so svojou rodinou, kolegami, kamarátmi. Budujú si široké blízke” okolie a nesústreďujú sa len na jednu osobu, partnera.
 9. Nakoniec sú šťastné preto, lebo pochopia že ich partner nemusí byť stredobodom ich pozornosti a vesmíru a tiež to nebudú vyžadovať od neho. 
 10. Ženy, ktoré s nikým dlho nerandia, nie sú vystrašené statusom single navždy” a ani sa nestresujú tým, či sa raz vydajú alebo nie. Čo bude, bude a bude to tak v poriadku. To je ich heslo.

Až keď prijmú svoju nezávislosť

Sú schopné postarať sa o seba a samy si zarobiť na živobytie. Veria v seba a dokážu si pre seba vybudovať zmysluplný a príjemný život.

Nezadané ženy bývajú šťastnejšie
Zdroj: pexels.com

A ak niekoho stretnú a rozhodnú sa s ním započať vzťah, bude to niekto, kto len prehĺbi ich šťastie a úspech. Niekto, kto je už sám šťastný, naplnený a úspešný. Niekto, kto je rovnako inteligentný a silný, niekto, kto je schopný s nimi udržať krok v každom aspekte života. 

Bude to niekto, kto bude šťastný, že práve táto žena je jeho. Niekto, kto je múdry a vytrvalý, niekto, kto ju bude podporovať úplne vo všetkom. Niekto, pri kom sa bude cítiť ešte silnejšia, šťastnejšia a naplnenejšia, ako práve je. 

Pretože tieto ženy sa nikdy nevzdajú svojich predstáv, snov a individuality. Zaslúžia byť milované niekým, kto je hodný ich lásky. 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií