fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Si single a partner nikde? Zmeň to tu a teraz!

Máte tip? napíšte nám mailom

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. Technológie nám v mnohom uľahčujú život a každodenné povinnosti vďaka nim zvládame s prehľadom. Na druhej strane si vyberá i svoju daň – na pracovisku trávime čoraz viac času a prácu si neraz berieme domov aj na úkor súkromia. Čo má, prirodzene, za následok i nedostatok možností na zoznámenie sa.

Internet dnes neodmysliteľne patrí k nášmu životu a kto nie je online, akoby ani nebol. Sociálne siete typu Facebook či Twitter zažívajú doslova boom a spájajú ľudí hoci aj na druhom konci mesta (sveta). Vďaka nim nachádzame nových priateľov, ale i lásky. Bezpochyby vo svojom okolí poznáte páry, ktorým ku zoznámeniu pomohli práve sociálne siete alebo online zoznamky.

Rande online? Prečo nie?!

Nedostatok voľného času a oklieštené možnosti na zoznámenie sa práve vďaka sociálnym sieťam a internetovým zoznamkám podobného charakteru nejavia ako príliš veľký problém. Stačí pripojenie na internet, chuť skúsiť nepoznané a odhodlanie zoznámiť sa.

Zoznamovanie pod rúškom tajomstva

„Osloboďte sa od predsudkov a nechajte vyniknúť charakter“.

Možností na online zoznámenie je hneď niekoľko, stačí si vybrať. Ak radi experimentujete a objavujete niečo nové, vyskúšajte BLINDR! Ide o celkom nový typ sociálnej siete a zoznamky s princípom spoznávania sa naslepo. Je založená na inom princípe, na aký sme bežne zvyknutí, v čom teda spočíva jej tajomstvo?

Prečítajte si tiež:
Ako často meníte v kuchyni varešky, hubku na riad či koreniny? Zistite, či to robíte tak, ako radia odborníci!

BLINDR vznikol v roku 2014 a už teraz sa teší veľkej obľube, o čom hovorí neustále stúpajúci počet registrovaných. To, že ide o mladú sociálnu sieť, potvrdzuje aj priemerný vek registrovaných užívateľov (18-28 rokov). Prirodzene, zoznámiť a zabaviť sa chcú i staršie ročníky.

Tri jednoduché kroky

Užívatelia BLINDR spolu komunikujú prostredníctvom chatu, ktorý im umožňuje lepšie sa spoznať. V prípade vzájomných sympatií je profil odtajnený a chatujúci hneď vedia, na čom sú. Vzhľadom na fakt, že používatelia spolu komunikujú, je viac-menej zaistené prvotné sklamanie

Novinka! Appka aj pre Android

Majitelia smartfónov môžu mať prístup k svojmu kontu nonstop, a to vďaka novej aplikácii BLINDR. Je dostupná pre operačný systém Android.

„Spoznaj nových ľudí alebo nájdi svoju lásku s BLINDR.eu “

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií