fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Single život vôbec nie je taká tragédia. Týchto 6 vecí na ňom musíš milovať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak si momentálne single a okolo seba stretávaš samé zamilované páriky, zrejme prepadáš depkám a chceš sa zo single života, čo najskôr vyhrabať. Nikam sa však neponáhľaj. Existujú totiž veci, ktoré si môžeš užiť, len ak si single. A ver mi, že ich budeš milovať!

1. Nikomu sa nemusíš spovedať, kam ideš a kedy prídeš

Je fajn, keď sa máš ku komu večer vrátiť domov. Niekedy si však potrebuješ vyraziť s kamarátkami. A je úplne ideálne, ak ťa pri tom nikto nekontroluje, nepýta sa, kedy konečne prídeš a nečaká ťa vo dverách, aby zistil, v akom stave si domov dorazila.

2. Môžeš nosiť rúž a nikto ti ho nerozmaže

Výrazné rúže sú veľkým trendom a ty máš vo svojej kozmetickej taštičke určite niekoho exkluzívnych, s ktorými sa cítiš neodolateľne. Predstav si ale situáciu, že ideš po práci do mesta so svojím drahým a on ťa chce pobozkať. Rúž budeš mať v momente rozmazaný a ešte sa aj otlačí na pery tvojmu partnerovi. Keď si single, môžeš nosiť rúže nonstop!

Prečítajte si tiež:
Nápisy na dverách ambulancií - s čím sa tam môžete stretnúť

3. Nemusíš si holiť nohy

Obdobie zimy síce už skončilo, no keď príde ďalšia a ty budeš single, určite oceníš, že si nemusíš každý druhý deň holiť nohy. Ušetríš kopu času!

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Ak si momentálne single a okolo seba stretávaš samé zamilované páriky, zrejme prepadáš depkám a chceš sa zo single života, čo najskôr vyhrabať. Nikam sa však neponáhľaj. Existujú totiž veci, ktoré si môžeš užiť, len ak si single. A ver mi, že ich budeš milovať!

4. Môžeš nakupovať koľko len chceš

Určite si aj ty už zažila nekonečné otázky o tom, čo si si zas kúpila a či to naozaj potrebuješ. Prípadne poznámky, ako už nemáš dosť miesta vo svojej skrini a používaš aj partnerovu. Ak si single, nie len že môžeš nakupovať, koľko chceš a nikto ti nič nepovie, ešte ja ušetríš. Nemusíš totiž kupovať žiadne darčeky na výročia, k narodeninám alebo k meninám.

5. Môžeš sedieť s čipsami a kolou, v roztrhaných teplákoch na gauči

Aj ty máš určite občas dni, kedy sa ti nechce ani pohnúť z postele, najradšej by si celý deň ležala, pozerala nezmyselné programy v telke a jedla všetko nezdravé, čo sa ti dostane pod ruku. Ak si single, nie je to žiaden problém! Môžeš tak stráviť aj celý víkend, nie len jeden deň a nikto ti to nebude vyčítať.

Prečítajte si tiež:
Vieš, na akú vec sa teší takmer každá žena po príchode domov? Na túto...

6. Môžeš flirtovať na diskotékach a v baroch

Nielen, že si môžeš vyraziť na diskotéku, môžeš na nej aj flirtovať, nechať si platiť drinky od šarmantných pánov a prijať pozvanie do tanca od toho, kto ti padne do oka. Občas je príjemné si pripomenúť, že si atraktívna a muži o teba majú záujem. Ak si single, môžeš pokojne flirtovať v bare a ktovie, možno už čoskoro single nebudeš.

Foto: Pexels

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií