fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šipoš označil úradnícku vládu za prázdninovú a OĽaNO má na prezidentku niekoľko otázok

Michal Šipoš si nemyslí, že sa zvyšní poslanci v OĽaNO budú chcieť pridať k Demokratom. 

Máte tip? napíšte nám mailom

9.5.2023 (SITA.sk) – Úradnícka vláda bude udržiavacou či prázdninovou vládou. Predseda poslaneckého klubu hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Michal Šipoš si myslí, že takáto vláda už nebude mať priestor presadiť veľa zákonov v Národnej rade SR. Uviedol to v utorok v parlamente pre médiá.

„Chceme si oficiálne sadnúť s prezidentkou Zuzanou Čaputovou a počuť od nej mená členov úradníckej vlády, chceme vedieť, ako chcú fungovať, čo chcú presadzovať. Vieme, že prezidentka pochádza z progresívneho, liberálneho prostredia, chceme si vypočuť, aké témy budú presadzovať,” tvrdí Šipoš.

Zároveň si nemyslí, že sa zvyšní poslanci v OĽaNO budú chcieť pridať k Demokratom. Uviedol, že OĽaNO je najsilnejším poslaneckým klubom v parlamente a podľa neho to tak aj ostane.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Prezidentka SR, Úradnícka vláda
Zdroj: SITA.sk – Šipoš označil úradnícku vládu za prázdninovú a OĽaNO má na prezidentku niekoľko otázok © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií