fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Situácia na bachmutskom fronte je čoraz zložitejšia, vyhlásil Zelenskyj (video)

Ruské sily podľa Volodymyra Zelenského ničia všetko, čo by mohlo byť užitočné pre ukrajinskú armádu.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.2.2023 (SITA.sk) – Ruské okupačné sily ničia všetko, čo by ukrajinská armáda mohla použiť na zabezpečenie, posilnenie a obranu svojich pozícií na fronte pri Bachmute v Doneckej oblasti. Ako referuje web Ukrajinská pravda, vo videoprejave to povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Som neustále v kontakte s našimi veliteľmi. Osobitnú pozornosť venujeme situácii na východe, samozrejme, v Doneckej oblasti. Situácia na bachmutskom fronte je čoraz zložitejšia. Nepriateľské sily neúnavne ničia všetko, čo sa dá použiť na ochranu našich pozícií, na získanie opory a zabezpečenie obrany. Naši bojovníci, ktorí bránia bachmutský front, sú skutoční hrdinovia,” vyhlásil Zelenskyj.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Zároveň poďakoval všetkým, ktorí hrdinsky držia líniu na bachmutskom fronte a na iných frontoch v Donbase, ako aj všetkým, ktorí pomáhajú ukrajinským obrancom a robia „všetko pre to, aby naši obrancovia mali čo najviac silných zbraní na veľké vzdialenosti”.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Bachmut, Donecká ľudová republika, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Situácia na bachmutskom fronte je čoraz zložitejšia, vyhlásil Zelenskyj (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Lídri EÚ chcú podporovať Ukrajinu dlhodobo a zvýšiť výrobu munície, pripravuje sa aj 10. balík sankcií proti Rusku
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií