fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skladateľný smartfón hlási svoj príchod. Kedy sa začne vyrábať?

Máte tip? napíšte nám mailom

O smartfóne, ktorý by sa dal zložiť na polovicu, je v poslednej dobe dosť rušno. Podľa informácii http://pocketnow.com by s ním mal prísť Samsung koncom roku 2017.

Je ťažké povedať či sa termín naozaj posúva na koniec roku 2017 alebo ešte ďalej. V minulosti sa na internete písalo mnoho špekulácii o tomto type smartfónu. Nakoniec to vždy skončilo oddialením dátumu predstavenia a v tom lepšom prípade aj udaním dôvodu.

Koniec koncov, výrobca mal väčšinou problémy s technológiou výroby, ktorá je v tomto prípade veľmi zložitá. Okrem toho riešil aj malý počiatočný záujem o skladateľný smartfón. Predsa len ide o novinku z vyššej triedy a vo svete nie každý človek používa dotykové zariadenie ako také.

foldable-smartphone-concept

Prvé prototypy by mohli podľa najnovších informácii uzrieť svetlo sveta v druhej polovici roku 2017, resp. na jeho konci. Samsung bude teda ďalej pracovať na vývoji “skladačky” a pomaly musí začať bojovať aj s konkurenciou. Svoje skladacie hračky pripravuje i Lenovo, LG a Microsoft.

Zdroj: pocketnow.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií