fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malá škôlkárka rozdávala kamarátom balíčky. Tie však neobsahovali cukrovinky, ale drogy

Máte tip? napíšte nám mailom

Škôlkárka je pravdepodobne najmladšou dílerkou…

V americkom meste Selbyville sa udial skutočne kuriózny prípad. Len 4-ročná žiačka materskej školy rozdávala svojim kamarátom zo škôlky narodeninové balíčky. Na tom by, samozrejme, nebolo nič zlé a nevhodné, keby tieto balíčky neobsahovali namiesto cukroviniek biely prášok.

Obsah balíčkov sa zdal zamestnancov škôlky podozrivý, a preto kontaktovali políciu. Tí ich vzali na expertízu a ukázalo sa, že biely prášok bol čistý heroín. Podľa kriminalistov batoh dievčatka obsahoval dokopy 250 sáčkov s touto drogou.

Následne nebolo náročné vypátrať komu obsah balíčkov v skutočnosti patril. “Cukrovinky” patrili matke dievčatka. Tá dala dcérke svoj batoh, pretože škôlkárkin batôžtek zničil pes. Nezodpovedná matka a dílerka však zabudla, čo v tom svojom ukrýva, a tak zo svojej malej dcérky spravila pravdepodobne najmladšiu dílerku heroínu na svete.

30-ročná matka, Alicia Tull, bola obvinená nielen z prechovávania drog, ale aj z ohrozenia mravnej výchovy dieťaťa. Z väzby ju však dostala kaucia vo výške 4 500 eur. K svojim trom deťom, ktoré boli umiestnené do náhradnej starostlivosti, sa však nedostane a má s nimi zakázaný akýkoľvek kontakt.

Prečítajte si tiež:
Kedy muž naozaj miluje? - zo života

Zdroj: bulwar.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií