fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skupina okolo Záborskej nechce opustiť OĽaNO, kresťansko-konzervatívny hlas nesmie prepadnúť

Strana nemá v pláne opustiť poslanecký klub hnutia OĽaNO, rokuje o spolupráci s hodnotovo blízkymi stranami.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.1.2023 (Webnoviny.sk) – Predsedníctvo Kresťanskej únie (KÚ), ktorá je súčasťou hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), sa uznieslo na postoji spolupracovania a spájania síl.

„Vždy sme hovorili, že vo voľbách nesmie prepadnúť žiadny kresťansko-konzervatívny hlas. To sa stane iba vtedy, keď sa spoja kresťansko-konzervatívne strany a ďalšie hodnotové osobnosti a odborníci. Zmyslom našej súčasnej politiky je urobiť takúto spoluprácu možnou,” uviedla v tlačovej správe Katarína Poláčková z KÚ.

Poláčková pre agentúru SITA zároveň uviedla, že strana nemá v pláne opustiť poslanecký klub hnutia OĽaNO a zostáva naďalej jeho súčasťou. Dodala, že zo strany KÚ prebiehajú rokovania so stranami, ktoré sú im hodnotovo blízke, no bližšie sa zatiaľ vyjadrovať nechcela.

Viac k témam: Kresťanská únia
Zdroj: Webnoviny.sk – Skupina okolo Záborskej nechce opustiť OĽaNO, kresťansko-konzervatívny hlas nesmie prepadnúť © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií