fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skutočný a dojímavý príbeh: Rodičom ožilo ich mŕtve dieťatko v náručí

Máte tip? napíšte nám mailom

Mŕtve dieťatko v objatí rodičov začalo dýchať.

Azda žiadna matka si ani len nechce predstaviť, aké to musí byť stratiť dieťa ihneď po pôrode. Takýto moment musí byť pre ženu zdrvujúci. Rovnakými chvíľami si prešla i mamička Kate, ktorej po pôrode lekári oznámili, že jej synček je mŕtvy.

lkjhg

Kate však stále dúfala v zázrak a chcela, aby chlapčeka doniesli ukázať, pretože ho túžila objať. Nemocničný personál jej vyšiel v ústrety a mamička si tak mohla pochovať mŕtve dieťatko v náruči. Poprosila aj svojho manžela, aby sa k nej pritúlil a boli v objatí všetci traja. V tom momente zažala synčeka prosiť, aby ich neopustil. Po týchto slovách chlapček rúčkou chytil otcov palec a snažil sa nadýchnuť.

asxcvb

Rodičia okamžite privolali lekárov, ktorí sa oň začali starať, aby ho udržali pri živote. Chlapček prežil a môžete sa pozrieť, ako vyzerá v súčasnosti.

asdfgh

asrtz

 

Zdroj: viralista.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií