fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skutočný príbeh: Kamarátka spáchala samovraždu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Niekedy berieme prítomnosť ľudí v našom živote ako samozrejmosť a nikdy by sme neuverili, že ich môžme navždy stratiť… Aj keď si nájdeme nových priateľov, nikdy nezabúdajme na tých starých.

Stalo sa to asi pred dvomi rokmi v jeden letný večer. Moja najlepšia kamarátka Sabína mala 17 rokov, keď sa rozhodla, že chce mať krídla anjela a po sebe nechala len srdcervúci list a krabičky od liekov… Sabína bola mojou kamarátkou už od škôlky. Prežili sme spolu každý jeden deň. Hoci bola z problematickej rodiny, vždy mala úsmev na perách a nesťažovala sa. Bola to silná baba. Jej rodičia sa stále hádali, otec bol agresívny alkoholik, ktorý útočil nie len na Sabíninu mamu, ale aj na Sabínu a hocikoho iného, kto sa mu v danej chvíli nepáčil.

27-12-2016-01

Nakoniec sa jej rodičia rozviedli a ona ostala bývať so svojou mamou. Po rozvode boli obidve oveľa šťastnejšie a bolo na nich vidieť, ako sa im uľavilo. Jej mama si dokonca našla aj novú a lepšie platenú prácu a po dlhom čase si mohli dovoliť to, po čom túžili. Obe nabrali druhý dych a novú chuť do života. Ja som si našla priateľa, takže som so Sabínou trávila už menej času než predtým, no stále som sa jej snažila aspoň zavolať či poslať sms.

Prečítajte si tiež:
Bekim prekvapil najskôr svadbou, dnes nádherným klipom o svojej žene!

22-12-2016-02

Po istom čase sa Sabína zmenila. Bola mĺkva, nechcela so mnou chodiť von, nič okolo nej ju nezaujímalo a mala prázdny pohľad. Aj keď som sa snažila s ňou porozprávať, nechcela. Veľakrát som ju prosila, aby sa mi zdôverila, no nechcela. Keď som raz bola u nej, zistila som, že jej mama má novú známosť – Karola. Už na prvý pohľad sa mi vôbec nepáčil a k Sabíne sa správal až podozrivo milo a priateľsky….

27-12-2016-02

Pokračovanie na ďalšej strane

Trvalo to už asi rok, čo bola Sabína stále viac a viac smutná a stále sa mi nechcela zdôveriť. Občas mi iba spomenula, aký je Karol fajn chlap… Nepáčilo sa mi to, pretože som mala pocit, že je za tým niečo viac ako len vzťah medzi otčimom a nevlastnou dcérou… V jeden letný večer som sedela u nás doma na terase a mala strašne čudný, nepríjemný pocit a strašne rýchlo mi bilo srdce. Snažila som sa dovolať Sabíne, no moja snaha bola zbytočná. Môj vzťah sa skončil, potrebovala som jej prítomnosť, no to, že mi nedvíhala telefón mi bolo podozrivé. Vybrala som sa teda ku nej, bývala odo mňa len o ulicu ďalej. Svietilo sa iba v jej izbe. Klopala som, no nikto mi neodpovedal… Keď som otvorila dvere jej izby takmer som odpadla. Sabína tam nehybne ležala obklopená krabičkami od rôznych liekoch a fľašou alkoholu.

Prečítajte si tiež:
Keby menštruácia bola osobou!

27-12-2016-03

Pomôcť jej už nedokázali, na mieste jej zlyhala pečeň… Keď som pred políciou povedala všetko, čo som vedela, zistilo sa, že ju Karol zneužíval a všetko si to fotil a natáčal na videá… Zavreli ho a jej mama sa psychicky zrútila a lieči sa na psychiatrii…

Veľmi mi chýba a mrzí ma, že mi o svojom trápení nepovedala. Možno by bolo všetko inak. Sabi, drž mi miesto tam hore, raz sa tam stretneme.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií