fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skvelá Lady Zika vám v novom videu po svojom vysvetlí, ako sa prestať hanbiť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Si hanblivka? Tak si klikol dobre…

Lady Zika je veľmi komunikatívna osôbka, ktorá s “odhanbovaním sa,” ako to nazvala ona, dnes už nemá problém. Vo svojom najnovšom videu sa ukecaná brunetka s kvetmi vo vlasoch snaží vysvetliť jednotlivé kroky, ktoré by hanbliví ľudia (ne)mali robiť preto, aby z nich nepríjemný pocit hanby opadol.

zika

“Veľa ľudí okolo nás sa hanbí…a možno aj ty!  Ale ja ti poviem, prečo by si sa hanbiť nemal! Aké sú kroky k odhanbovaniu? Áno, aj ja som kedysi bola tichý a hanblivý človek, ale postupom času sa veľa vecí zmenilo a musím povedať, že takto keď som odvážna, je život zaujímavejší a zábavnejší! A preto povzbudzujem aj vás… nehanbite sa a robte spontánne rozhodnutia, zoznamujte sa s novými ľuďmi. Vôbec nevadí, že budete vyčnievať z radu – hlavné je, že budete happy, znejú povzbudivé slová Lady Ziky na jej fanpage.

Ako sa prestať hanbiť

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií