fbpx
SKVELÁ SPRÁVA! V Taliansku sa otvorí pláž pre mladých, kde môžeš hýriť all day, all night bez obmedzení!

SKVELÁ SPRÁVA! V Taliansku sa otvorí pláž pre mladých, kde môžeš hýriť all day, all night bez obmedzení!

Miluješ nekonečné párty na pláži, litre fantastických drinkov a šialené nápady, ktoré ti počas búrlivých nocí neraz napadajú? V tom prípade musíš jednoznačne toto leto zavítať k Jadranskému moru! Neďaleko Rimini, v talianskom Bellaria-Igea Marina totiž vznikne pláž špeciálne vyhradené pre mladých ľudí od 16 do 29, kde je povolené (takmer) všetko!

Ako sa vraví – sto ľudí, sto chutí. Určite sa ti neraz stalo, že zatiaľ čo ty si bol „nahajpovaný“ na bláznivú beach party, znudené nemecký turista na vedľajšom ležadle mal na to iný názor. Zatiaľ čo niekto si ide k moru oddýchnuť a vypnúť, mladí očakávajú nespútanú zábavu, litre osviežujúcich drinkov a šantenie v horúcom piesku. Temperamentní Taliani majú pre to očividne pochopenie a rozhodli sa vyhovieť všetkým párty chtivým dovolenkárom. Už 7. júna 2018 otvoria špeciálnu študentskú pláž plnú stánkov s občerstvením a alkoholom. Naplánované sú aj rôzne akcie, športové podujatie, koncerty či diskotéky. Preto určite neváhaj, ber kufor, pribaľ aj partiu kamošov a hor sa zabávať!

 

Zdroj: noizz.sk

Foto: pixabay.com, instagram

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)