fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SKVELÁ SPRÁVA! V Taliansku sa otvorí pláž pre mladých, kde môžeš hýriť all day, all night bez obmedzení!

Máte tip? napíšte nám mailom

Miluješ nekonečné párty na pláži, litre fantastických drinkov a šialené nápady, ktoré ti počas búrlivých nocí neraz napadajú? V tom prípade musíš jednoznačne toto leto zavítať k Jadranskému moru! Neďaleko Rimini, v talianskom Bellaria-Igea Marina totiž vznikne pláž špeciálne vyhradené pre mladých ľudí od 16 do 29, kde je povolené (takmer) všetko!

Ako sa vraví – sto ľudí, sto chutí. Určite sa ti neraz stalo, že zatiaľ čo ty si bol „nahajpovaný“ na bláznivú beach party, znudené nemecký turista na vedľajšom ležadle mal na to iný názor. Zatiaľ čo niekto si ide k moru oddýchnuť a vypnúť, mladí očakávajú nespútanú zábavu, litre osviežujúcich drinkov a šantenie v horúcom piesku. Temperamentní Taliani majú pre to očividne pochopenie a rozhodli sa vyhovieť všetkým párty chtivým dovolenkárom. Už 7. júna 2018 otvoria špeciálnu študentskú pláž plnú stánkov s občerstvením a alkoholom. Naplánované sú aj rôzne akcie, športové podujatie, koncerty či diskotéky. Preto určite neváhaj, ber kufor, pribaľ aj partiu kamošov a hor sa zabávať!

 

Prečítajte si tiež:
Vieš, aká je výhoda, ak ideš na rande s bezdomovkyňou?

Zdroj: noizz.sk

Foto: pixabay.com, instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií