Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slávni abstinenti: Poznáme celebrity, ktoré nepijú alkohol

Alkohol patrí k zábavám, večierkom, oslavám alebo aj oficiálnym podujatiam. Vo svete hviezd sú slávni abstinenti, ktorí ho nepotrebujú. Pozrite sa s nami, ktoré celebrity nepijú alkohol.

Pokračovanie pod reklamou

Slávni abstinenti: Bradley Cooper

Fešák s uhrančivým pohľadom prestal piť alkohol, keď mal 29 rokov. Nie vždy mal svetlé chvíľky a doprial si nejaký ten pohárik. Ako však sám povedal, musel s tým prestať, inak by sa hnal do záhuby. Nuž, neostáva nám konštatovať iné, ako to, že urobil výbornú vec. V mnohých filmoch ako Vo štvorici po opici alebo Americký ostreľovač by nám chýbal.

Jennifer Lopez

Niektoré dobré jazyky tvrdia, že táto krásna speváčka i herečka nestarne. A ak náhodou áno, tak len do krásy. Keď sa objaví na pódiu alebo na červenom koberci, pokojne zatieni aj podstatne mladšie kolegyne. Je to preto, lebo vyznáva zdravý životný štýl. Alkoholu sa vyhýba, aby bola krásna. Slávni abstinenti vedia, že sa o seba musia starať, keď majú dobre našliapnutú kariéru.

Prečítajte si tiež:
Odporkyňa materstva sa stala matkou! Cameron Diaz má dcérku

https://www.instagram.com/p/B4umnbQls_x/

Chris Martin

Líder kapely Coldplay mal za manželku útlu Gwyneth Paltrow. Na tom by, samozrejme, nebolo nič zvláštne, keby sa nepreslávila tým, že má veľmi striktné pravidlá týkajúce sa zdravého životného štýlu. Veľa z jej názorov prešlo aj na manžela, ktorý sa tak vzdal alkoholu a ostalo mu to aj po rozvode. Slávni abstinenti by mohli ísť vzorom najmä dnešnej mládeži, ktorá občas hranice a pravidlá nepozná.

https://www.instagram.com/p/Bq59DdFhY-w/

Naomi Cambell

Britská topmodelka má za ušami rôzne škandály, ktoré ju preslávili podobne ako jej kariéra. Pravdepodobne si aj kvôli tomu vstúpila do svedomia a zaradila sa tak medzi celebrity, ktoré nepijú alkohol. Možno jej k tomu dopomohli aj súdom nariadené kurzy sebaovládania, aby neublížila sebe ani nikomu inému.

Prečítajte si tiež:
Rozchody slávnych párov: Ktoré najviac šokovali fanúšikov?

https://www.instagram.com/p/B4s2HFMnTV7/

Colin Farrel

Fešný herec si vo svojom živote strihol niekoľko slávnych úloh. Možno sláva, tlak okolia alebo stres spôsobili, že bol závislý na mnohých látkach. Sám priznal, že opitý bol vlastne niekoľko rokov v kuse, a tak bol najvyšší čas s tým skončiť.

View this post on Instagram

. ✨

A post shared by Colin Farrell (@colinfarell) on

Pokračovanie pod reklamou

Brad Pitt

Na záver sme si nechali miláčika žien. Keď sa Brad Pitt rozvádzal s Angelinou Jolie, na verejnosť sa dostali rôzne informácie. Vraj keď si vypil, bol agresívny aj na svoje deti. Hoci my nevieme, kde je pravda, môžeme mu len držať palce. Priznal, že sa alkoholu nadobro vzdal a cíti sa šťastnejšie. Slávni abstinenti  sú tak neraz inšpiráciou aj pre tých obyčajných smrteľníkov, ktorí sa snažia dať si svoj život do poriadku.

Prečítajte si tiež:
Koniec fúkaniu? Opitosť sa kvôli 22. ročným dievčatám môže určovať jednoduchšie!

https://www.instagram.com/p/B29FuWsnFXo/

Prečítajte si tiež:

Pijete alkohol? Po prečítaní TÝCHTO faktov možno prestanete!

Zdroj: zena.sme.sk wanda.sk  diva.sk  femina.cz

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií