Slováci sa na internete pustili do Katky z Extrémnych premien! Katka im poslala odkaz, ktorý odhaľuje skutočnú pravdu

Slováci sa na internete pustili do Katky z Extrémnych premien! Katka im poslala odkaz, ktorý odhaľuje skutočnú pravdu

Extrémne premeny Slovensko je program, ktorý túto jeseň ovládol televízne obrazovky, a vďaka ktorému dostali obézni Slováci druhú šancu na život.

V poslednej epizóde diváci mohli sledovať to, ako sa v priebehu jedného roka menila Slovenka Katka. Väčšina z nich ostala pobúrená z toho, ako morbídne obézna žena pristupovala k svojmu zdraviu a k tréningom a taktiež ich nenechali chladnými Katkine vyjadrenia o tom, že sa vo svojom tele cíti dobre a dokonca jej nevadia ani lekárske varovania, že môže zomrieť. Toto všetko bolo príčinou toho, že Slováci mladej žene na internete poriadne naložili.


Samotná Katka, ktorú sme v šou Extrémne premeny Slovensko videli, sa na margo obrovskej vlny kritiky vyjadrila takto: “To vážne niekto môže uveriť tomu, že ja som nechcela schudnúť? Úvodný email bol poslaný z môjho mailu, prihlášku na kastingu som si vyplnila tiež sama. To vážne si myslíte, že ten kto sám nechce sa vzdá svojej práce a denne bude trénovať 4-5-6 a niekedy aj viac hodín? To že vám tam ukázali obrovskú hlavu, ktorá tvrdí, že nemala problém s tým ako vyzerá, a zvyšok lebo… odstrihnú!? Áno, pochopím, právom si myslíte, nie je normálna. Len vám už neukázali to, že vždy hovorím, “sama som sa vyžrala, sama som si toto dopustila, tak je to môj problém, nie problém iných!”

extr-premena

 

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Majk Spirit prehovoril o Egovi a jeho sólo albume: TAKÁTO je čistá pravda!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*