fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zabudni na Spotify! Slováci vytvorili PLAYFRE. A je úplne zadarmo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak si milovníkom hudby a hľadáš ten správny web, ktorý bude tvojím novým spoločníkom, môžeš jasať radosťou!

Nová revolučná hudobná služba je zo Slovenska a volá sa PLAYFRE.

Nová hudobná služba zo Slovenska, ktorá je výhodná ako pre ľudí tak aj pre hudobníkov. Znie to ako nezmysel, ale práve touto myšlienkou sa snaží presadiť Playfre, ktorého vývojári sú zo Slovenska.

Playfre funguje zadarmo vďaka spolupráci s Youtube, ktorý túto možnosť pre vývojárov poskytuje. Výhodný pre hudobníkov je vďaka tomu, že samotný Youtube prehadzuje skladby v poradí podľa relevantnosti – Playfre za sebou púšťa skladby toho istého hudobníka, čiže mu to prináša viac views pre jeho kanál.

charts_pc

Prečo by si mal Playfre používať?

  • Pre jeho veľmi zaujímavý dizajn a hlavne prehľadnosť, tým pre teba ponúka väčší komfort než počúvanie hudby priamo na Youtube.
  • Pre jeho aktuálny obsah, keďže hneď ako interpret vydá novú skladbu, tak sa skôr objaví na Youtube ako na hudobných službách. Preto máš novinky hneď po ruke.
  • Je zadarmo a vždy bude. Síce autori pripúšťajú, že sa u nich reklama objaví, ale nie v násilnej forme ako pri konkurencii.

logo_color

Playfre nájdete zatiaľ na troch platformách – na webe, mobilnom webe a ako Android appku. Aplikácia pre iOS je práve vo vývoji.

Momentálne sa na Playfre nachádza viac než 700.000 pesničiek.

Chalani taktiež pripravujú novinky zo sveta hudby, ktoré by sa mali zobrazovať na hlavnej stránke. Čo je taktiež veľmi zaujímavá myšlienka.

Mladí vývojári prinášajú niečo, na čo možno čoskoro budeme hrdí! Držme im palce!

PLAYFRE NÁJDEŠ TU!
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií