fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovák dohovoril malej slečne a na jej správanie upozornil i jej matku. Takú reakciu však nečakal

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovák Tomáš Stríž, známy šperkár, sa rozhodol spraviť dobrú vec a dohovoriť dievčatku, ktorému hrozilo prípadne nebezpečenstvo. Na situáciu upozornil i jeho matku. Reakciu, akej sa dočkal, ale nečakal.

Známy slovenský šperkár Tomáš Stríž bol uplynulý víkend v kine, kde zažil nie veľmi príjemnú situáciu. Na filme, ktoré bol s vekovým obmedzením 15+ totiž pred ním sedeli podstatne mladšie dievčatá. To ešte zďaleka nebolo to najpoburúcejšie.

Jedna z malých diváčok mala počas celého premietania na telefóne otvorenú zoznamovaciu aplikáciu Tinder, ktorá je používateľom prístupná až od 18 rokov, keďže tam často ľudia vyhľadávajú sexuálne stretnutia. Práve to nenechalo zodpovedného Slováka chladným a po skončení filmu dievčatku dohovoril a chcel o tom informovať i matku maloletej, nakoľko Slovensko v posledných dňoch žije predovšetkým tým, že sa na zoznamkách objavujú pedofilní ľudia. Matka ale zareagovala veľmi nepríjemne a priam zarážajúco.

Tomáš bol z celej situácii znechutený a rozhodol sa o tento nepríjemný zážitok podeliť na svojej facebookovej stránke. Takto znel jeho príspevok:

“Rodičia prosím, kontrolujte vašim deťom občas telefóny. Dnes som mal možnosť v kine, podotýkam na filme od 15+, vidieť dievčatá vo veku asi 10-11 rokov. Z toho jedno dievča malo počas celého filmu zapnutú aplikáciu TINDER (aplikácia na zoznamovanie). Po kine som si dievča odchytil a spýtal sa jej koľko má rokov a priznala sa mi, že 11. Povedal som jej, aby mi dala k telefónu jej mamku. Predstavil som sa jej a povedal som jej čo som videl a ona mi povedala, že sa mám starať o seba… Toto je správny rodič? Veď nedávno Televízia Markíza odvysielala reportáže o pedofiloch!! Chcel som rodiča upozorniť v dobrej viere, že si dá na to u dcéry pozor a zjavne to matke je totálne jedno. Ach jaj, nestačím sa čudovať kam takáto ľahostajnosť až môže zájsť. Som z toho znechutený 😞 a možno som sa nemal starať. Vy by ste sa ako zachovali?”

Pod týmto príspevkom sa objavilo množstvo komentárov, ktoré Tomáša utvrdili v tom, že sa zachoval správne a že reakcia matky bola neprimeraná.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Chlapík, ktorý vlastní zlaté BMW, zablokoval premávku kvôli fotke. Vyšlo ho to poriadne draho!

 

 

Zdroj: https://www.facebook.com/TOPA.sk/photos/a.557370870968352.1073741824.142378295800947/1812854558753304/?type=3&theater

Foto: https://www.instagram.com/p/BfbbCoklFjX/?hl=sk&taken-by=topa_touch

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií