fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovák narazil, lebo mu pes na snowboarde chcel prepnúť pesničku

Máte tip? napíšte nám mailom

Mohla to byť tragédia, no namiesto toho je to tragikomédia. Televízia JOJ odvysielala reportáž, v ktorej rozpráva muž z Michaloviec, ktorý spôsobil nehodu na parkovisku. Na tom by nič zábavné nebolo, zábavná bola až výpoveď muža, ktorý sa tváril, ako keby sa incident buď nestal alebo ako keby mala celý udalosť povahu raňajšieho čaju, ktorý vychladol. 

Michalovčan opitý nebol

Mladý muž nenafúkal” žiaden alkohol, no muži zákona usúdili, že triezvy človek (alebo teda človek, ktorý nie je pod vplyvom ničoho) vyzerá ináč. Vzali ho preto do neďalekej nemocnice, kde mu z odobratého biologického materiálu zisťujú, či nebol pod vplyvom iných omamných či psychotropných látok.

 

Muž z Michaloviec so svojím motorovým vozidlom poškodil jednu stranu zaparkovaného auta značky Škoda. Pred políciou odhodlane tvrdil, že za to vlastne môže jeho pes, ktorý počas jazdy robil to, čo všetky psy – štekal:

„Pes mi štekal vzadu, tak možno preto,“ hovorí. Tiež ľahostajne dodáva ďalšiu možnú príčinu nehody: „Také to tu je úzke. Stane sa.”

Pes, ktorý snowboarduje v aute

 Muž tvrdí, že pes bol najprv v kufri, ale tesne pred nehodou nasadol na snowboard a prešiel k nemu. Prečo? Pretože chcel prepnúť pesničku, čo sa mu aj podarilo a to bol onen okamih, v ktorom sa nehoda udiala.

„Idem sa najesť fajne, polievočku by som si dal,“ rozhovorí sa muž, ktorý si servítku pred ústa nedával. „Večer zase – ženy, drogy, alkohol, herne,“

Mužovi bolo rozumieť síce ťažko, no svoje plány na večer vyslovil pomerne jasne.

Prečítajte si tiež:
Nový druh hmyzu je pomenovaný po Lady Gage: Spája ich táto bizarnosť

V minulosti sa už podobná situácia zopakovala

Síce nie s psychotropnými látkami, no s alkoholom určite a to hneď niekoľko. Pozrime sa však na tie legendárne:

Avšak napriek tomu, že tieto situácie vyznejú komicky, nezabúdajme na vážnosť situácie v momente, kedy sadneme za volant. Máme zodpovednosť nielen za svoj život, ale i životy iných. Dávajte pozor na cestách a alkohol len vtedy, ak máte odvoz. 🙂

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií