Slovák študujúci na jednej z najprestížnejších hereckých škôl sveta prichádza s klipom k novému tracku Jazvy

Slovák študujúci na jednej z najprestížnejších hereckých škôl sveta prichádza s klipom k novému tracku Jazvy

Marko Damian, študent herectva na prestížnej londýnskej ‘Royal Central School of Speech and Drama’ prichádza s klipom k novému tracku ‘Jazvy’.


Mladý Slovák, ktorý bol prijatý na jednu z najprestížnejších hereckých škôl sveta – ‘Royal Central School of Speech and Drama’ v Londýne, kde nastupuje koncom tohto roka, sa však momentálne nenachádza na ostrovoch, ale v hlavnom meste našej domoviny, kde ako sám hovorí, si ‘kompenzuje hudobný absťák’ za posledné obdobie. Ochutnávkou toho čo Marko práve finishuje, je temný, no zároveň umelecky podaný song ‘Jazvy’.

Marko v Jazvách prepojil minulosť s prítomnosťou a zároveň nám poskytol aj jemný hit budúcnosti, keďže song končí veľmi abstraktne, až neurčito. To privádza k otázke, či budú mať Jazvy ešte pokračovanie.

“Rád kombinujem hudbu a herectvo a áno, záver skladby Jazvy zámerne necháva priestor na niečo, čo je momentálne v procese,” prezradil Damian.

Krátky film?

“Nerád by som to zatiaľ pomenoval, no chceme ľuďom priniesť nový zážitok z počúvania hudby a sledovania klipov, takže nech to bude čo to bude, bude to svojské.”

Čo sa hudobnej produkcie týka, za týmto temným trapovým beatom stojí nováčik slovenskej hudobnej scény JL beats, ktorý však už stihol spolupracovať s viacerými slovenskými menami, jedným z nich je aj speváčka Dominika Mirgová.

Marko nám ešte stihol prezradiť, že Jazvy sú štartérom série klipov a skladieb, ktoré budú nasledovať. “Nikdy som nemal možnosť sa hudbe venovať ako by som chcel, keďže posledné dva roky som nepôsobil doma, takže chcem dobehnúť čo som zameškal a ďalšiu vec vypúšťame von koncom mesiaca máj.”

9V2A04339V2A0697Zebra

Zdroj: Tlačová správa

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Raper Kali spravil fanúšikom druhé Vianoce. Môže za to novinka Až do konca
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*