fbpx
Slovák znásilnil 15-ročnú Rakúšanku. Rakúsky súd mu už vymeral trest

Slovák znásilnil 15-ročnú Rakúšanku. Rakúsky súd mu už vymeral trest

Rakúsky súd Slováka odsúdil na nepodmienečný trest odňatia slobody.

Ešte 24. marca tohto roku znásilnil 27-ročný občan Slovenskej republiky v rakúskom Amstettene len 15-ročné dievča. Stalo sa tak v blízkosti kostola, kde obeť v spomínaný deň rozdávala spolu so svojou kamarátkou bahniatka. Slovák obe Rakúšanky oslovil a keď sa jedna vzdialila, druhú schytil a odtiahol za chrám, kde ju oprel o stenu a znásilnil. Znásilnenému dievčaťu sa nakoniec podarilo násilníka odstrčiť a ujsť.

Polícia murára zo Slovenska, ktorý sa v susednom Rakúsku živil žobraním a má jednu dcéru, zadržala. Slovák sa k činu priznal. Krajinský súd v dolnorakúskom meste St. Pölten ho odsúdil na 4 roky väzenia nepodmienečne. Rozsudok však ešte nie je právoplatný, nakoľko sa voči nemu obhájca obvineného odvolal.

 

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1934604_slovak-znasilnil-v-rakusku-15-rocne-dievca-vo-vazeni-by-mal-stravit-styri-roky

Foto: https://pixabay.com/en/fear-woman-stop-1131143/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Všetko alebo nič! Dara Rolins v novom klipe predviedla skvelú postavu a vrátila nám leto!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.