fbpx
Slovenčina nie je až taký ľahký jazyk! Svoje o tom vie aj anglický youtuber, ktorý sa pokúsil prečítať niektoré slovenské jazykolamy

Slovenčina nie je až taký ľahký jazyk! Svoje o tom vie aj anglický youtuber, ktorý sa pokúsil prečítať niektoré slovenské jazykolamy

Youtuber Michal Kozelský zo Zvolena, ktorý vystupuje pod pseudonymom MichalPPZ, sa rozhodol vydať na odvážnu, ale veľmi zaujímavú cestu, keď si do svojho videa pozval anglického youtubera JustJohna.

Práve JustJohn mal za úlohu povedať 5 slovenských slovíčok a 5 jazykolamov, ktoré “polámu” jazyk aj nejednému zdatnému Slovákovi, a tak si viete predstaviť, ako to išlo tomuto zahraničnému youtuberovi.

Dosť bolo však omáčok a zbytočných rečí, jeho výkon si môžete pozrieť v nasledujúcom videu, ktoré vám zaručene spríjemní deň.

Očividne nie je slovenčina až taký ľahký jazyk…

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Youtuber oslávil 3 milióny odberateľov odpálením Death Star s 5 000 raketami!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)