Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

MISS 2015 má dôvod na radosť: Zásnuby s kanadským hokejistom!

Lujza Straková, víťazka súťaže krásy Miss Slovensko 2015, zverejnila na sociálnej sieti so svojím priateľom, kanadským hokejistom Mathieu Corbeilom, radostnú novinku. Pár tvoria viac ako 3 roky a pohľadný športovec sa rozhodol posunúť sa o level ďalej, Lujzu požiadal o ruku.

Pokračovanie pod reklamou

Lujza Straková nie je len krásna žena, ale i šikovná make-up artistka, ktorá študovala na vysokej škole v Banskej Bystrici, kde sa s Mathieuom aj zoznámila. Krátko po získaní titulu krásy sa krásnej blondínke rozpadol vzťah s predošlým priateľom. Nebola prvá ani posledná, tento jav sa u krások po získaní titulu opakuje pomerne často.

https://www.instagram.com/p/B18r2_tBwis/

Prekonali aj diaľku

Ako sa však ukázalo, všetko zlé je na niečo dobré, pretože krátko na to sa spoznala s Matheiuom. Ten vtedy hral hokej za Banskú Bystricu a Lujzina krása mu priam učarovala. Nezostalo to však len v povrchnej rovine a city sa medzi dvoma mladými ľuďmi začali prehlbovať. Ich puto nezničil ani skorý odchod do Kanady. Lujza neváhala a svojho drahého chodila navštevovať. Napriek tomu, že bolo okolie zo začiatku k ich vzťahu skeptické, pár im ukázal, že to myslí naozaj vážne a že ich láska je úprimná.

Prečítajte si tiež:
Lesbický pár sa zasnúbil a fotografia z tejto udalosti sa šíri rýchlosťou svetla. Najkrajšia je však reakcia staršej pani, ktorá toho bola svedkom

https://www.instagram.com/p/BnB3bkQgo24/

Pokračovanie pod reklamou

Mladý pár sa nedávno na sociálnej sieti pochválil zásnubami. Na fotke je vidieť, že Mathieu je stará škola a noblesou nešetril. Vyobliekaní a s pohárom sektu v ruke, taká bola jeho predstava žiadosti o ruku svojej vyvolenej. Zdá sa, že svoju polovičku dôverne pozná, pretože tá sa rozhodla jeho žiadosti vyhovieť a povedala ÁNO. Na svojom účte bola Lujza na slovo skúpa, napísala len jednoduché, no výstižné „Forever 💍”. A my sa rozhodne máme na čo tešiť. Lujza bude totiž čoskoro krásnou nevestou pred oltárom.

https://www.instagram.com/p/B2B0f7JB5IU/?utm_source=ig_web_copy_link

Pevne veríme, že Lujza bude ako doteraz na sociálnych sieťach aktívna a o priebehu svadobných príprav bude svojich fanúšikov informovať. Inšpirácia od ženy s jej vkusom nikdy nie je na škodu.

Prečítajte si tiež:
Blog: Po čom vlastne žena túži?

Ak ste sa aj vy nedávno zasnúbili a nie ste si sobášom úplne isté, toto sú veci, ktoré by ste si mali všímať:

Svadba? Ak robí týchto 9 vecí váš partner, radšej do toho nechoďte

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií