fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

MISS 2015 má dôvod na radosť: Zásnuby s kanadským hokejistom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Lujza Straková, víťazka súťaže krásy Miss Slovensko 2015, zverejnila na sociálnej sieti so svojím priateľom, kanadským hokejistom Mathieu Corbeilom, radostnú novinku. Pár tvoria viac ako 3 roky a pohľadný športovec sa rozhodol posunúť sa o level ďalej, Lujzu požiadal o ruku.

Lujza Straková nie je len krásna žena, ale i šikovná make-up artistka, ktorá študovala na vysokej škole v Banskej Bystrici, kde sa s Mathieuom aj zoznámila. Krátko po získaní titulu krásy sa krásnej blondínke rozpadol vzťah s predošlým priateľom. Nebola prvá ani posledná, tento jav sa u krások po získaní titulu opakuje pomerne často.

https://www.instagram.com/p/B18r2_tBwis/

Prekonali aj diaľku

Ako sa však ukázalo, všetko zlé je na niečo dobré, pretože krátko na to sa spoznala s Matheiuom. Ten vtedy hral hokej za Banskú Bystricu a Lujzina krása mu priam učarovala. Nezostalo to však len v povrchnej rovine a city sa medzi dvoma mladými ľuďmi začali prehlbovať. Ich puto nezničil ani skorý odchod do Kanady. Lujza neváhala a svojho drahého chodila navštevovať. Napriek tomu, že bolo okolie zo začiatku k ich vzťahu skeptické, pár im ukázal, že to myslí naozaj vážne a že ich láska je úprimná.

Prečítajte si tiež:
Žena pravidelne nachádzala pred svojimi dverami kvety. Po tom, ako odhalila tajného ctiteľa, ostala v nemom úžase

https://www.instagram.com/p/BnB3bkQgo24/

Mladý pár sa nedávno na sociálnej sieti pochválil zásnubami. Na fotke je vidieť, že Mathieu je stará škola a noblesou nešetril. Vyobliekaní a s pohárom sektu v ruke, taká bola jeho predstava žiadosti o ruku svojej vyvolenej. Zdá sa, že svoju polovičku dôverne pozná, pretože tá sa rozhodla jeho žiadosti vyhovieť a povedala ÁNO. Na svojom účte bola Lujza na slovo skúpa, napísala len jednoduché, no výstižné „Forever 💍”. A my sa rozhodne máme na čo tešiť. Lujza bude totiž čoskoro krásnou nevestou pred oltárom.

https://www.instagram.com/p/B2B0f7JB5IU/?utm_source=ig_web_copy_link

Pevne veríme, že Lujza bude ako doteraz na sociálnych sieťach aktívna a o priebehu svadobných príprav bude svojich fanúšikov informovať. Inšpirácia od ženy s jej vkusom nikdy nie je na škodu.

Ak ste sa aj vy nedávno zasnúbili a nie ste si sobášom úplne isté, toto sú veci, ktoré by ste si mali všímať:

Svadba? Ak robí týchto 9 vecí váš partner, radšej do toho nechoďte

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií