fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenská verzia 50 Shades of Grey: Mladý riaditeľ si hľadá asistenta. Čo všetko požaduje?

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý a ambiciózny riaditeľ a zakladateľ medzinárodnej marketingovej skupiny hľadá osobného asistenta…

…presne takto začína inzerát, ktorý spoločnosť uverejnila na portáli Profesia.sk. Tento inzerát zaujal ľudí predovšetkým svojím názvom, ktorý je “50 Shades of Grey “Slovak version” Osobný asistent”. Pri prečítaní týchto slov sa zrejme nejedna žena (a možno i chlap) zasnívala, že práve ona získa túto pracovnú pozíciu a bude pracovať pre slovenskú verziu pána Greya a poriadne drsne si užívať.

Lenže všetci tí, čo sa tešili, že pán riaditeľ hľadá asistenta na rôzne (ne)pracovné aktivity, ostali pri prečítaní celého inzerátu zrejme sklamaní. Okrem toho, že sa tam nedozvedeli nič o možných sexuálnych BDSM praktikách slovenského Greya, zistili, že táto práca nie je vôbec med lízať.

Hľadaný asistent má byť zároveň aj osobným vodičom pána riaditeľa. A autom ho musí každé ráno vyzdvihnúť pred domom. Potom musí stráviť po jeho boku celý deň, pričom pracovná doba môže byť až 12 hodín. Samozrejme, že by uchádzať mal mať i nejaké výhody a benefity ako napríklad mobil, notebook a časom i platenie nájmu či dovoleniek. Ale veď sám zisti, čo všetko pán riaditeľ ponúka.

Prečítajte si tiež:
Faktúra za demoláciu bytovky v Prešove je predražená. Snaží sa mesto zarobiť na nešťastí?

1

2

3

Keď sa okolo inzerátu strhla vlna pobláznenia a komentárov, že ide skôr o slovenskú verziu filmu Diabol nosí Pradu, bol doplnený o tieto slová:

4

Zdroj: Profesia

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií