fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieme prečo sú slovenské cesty počas zimy v takom katastrofálnom stave! Takto sa vyjadril jeden z cestárov

Máte tip? napíšte nám mailom

Zima je v plnom prúde, prvé snehové vločky už máme dávno za sebou a zostáva nám jediné – následujúce mrazivé mesiace prežiť kafastrofálny stav, v ktorom sú slovenské cesty… Prečo sú ale také, aké sú?!

Určite to poznáš a rozhodne si to už zažil – slovenské cesty počas zimy sú skutočne v strašnom stave a preto sa človek ani veľmi nediví, koľko dopravných nehôd sa denne stane. Všetci nadávajú na cestárov, ktorí si podľa vodičov neplnia svoje povinnosti tak, ako by mali. Lenže ako to v skutočnosti je? Robia svoju prácu tak, ako by mali alebo nie? Odpoveď na to z časti prináša príspevok, ktorý sa objavil na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom, kde neznámy Slovák píše o tom, čo odpovedal cestár hasičom na otázku, prečo tak málo posypujú.

“Poprosím o zdieľanie. Je tento štát normálny? Dňa 1.12. o cca 22:00 hod. sa stala nehoda medzi Brezovou pod Bradlom a Hradom pod Vrátnom. Auto s pasažiermi dostalo šmyk na ľade a prevrátilo sa na bok. Na mieste boli záchranné zložky – hasiči. Vtom okolo išlo posýpacie auto a hasiči sa vodiča opýtali, prečo tak málo posýpa cestu. Vodič šokujúco odpovie, že keď posýpajú moc, strhávajú im to z prémií na výplate.”

Zdroj: Facebook

Prečítajte si tiež:
17. november. Za akú slobodu riskovali ľudia svoje životy? Je čas zamyslieť sa! - blog
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií