fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenské úchylky, ktoré nás bavia: TOTO je vašich 10 najväčších bizarností!

Máte tip? napíšte nám mailom

Pozrite sa na najlepšie slovenské úchylky spolu s nami! Našinci sa môžu pochváliť takýmito zvláštnosťami až bizarnosťami, ktoré sú súčasťou ich života. 

Redakcia Klocher vybrala tie najzaujímavejšie odpovede na otázku: „Aké slovenské úchylky vás trápia alebo s akými ste sa už stretli. Nie sú úchylky ako úchylky, veď čítajte!

1.

Bude to asi trošku zvláštne, ale v práci musím mať zarovnané perá a ceruzky. A to od najmenšejpo najdlhšiu. Ak to tak nemám, som nervózna! (Táňa)

2.

Pamätám si presne  jednu špeciálnu úchylku! Môj spolubývajúci si pravidelne na izbu nosil čerstvo nakrájaný suchý salám. Na celý týždeň si so železnou pravidelnosťou presne rozdeľoval 70 nakrájaných koliesok salámy. Teda, do sáčika si vložil svoju dennú dávku desiatich koliesok mäsa. A nezabudol si ten sáčik ešte uviazať na mašličku. Takto v balení pokračoval vopred až do nedele. Raz som ho chcela vyskúšať, preto som mu z utorňajšieho sáčika potiahla jedno koliesko A hádajte, čo! Samozrejme, že si to všimol a riešil! (Lucia)

3.

Som alergický na akékoľvek fľaky. Keď sa niekde prsknem, hneď sa musím prezliecť. Moja priateľka začína byť asi preto zase alergická na mňa. Naposledy penila, keď som sa utekal  domov prezliecť z jednej akcie. Nemôžem si pomôcť, ten fľak ma vždy hypnotizuje! (Tomáš)

Prečítajte si tiež:
5 tipov, ako deťom urobiť radosť na Mikuláša

Prečítajte si tiež :

Neuveriteľné sexuálne úchylky: 10 bizarností, o ktorých ste zaručene nepočuli!

4.

Doma na komplet pretieram kuchyňu octom. Ocot je dobrý na baktérie a byť bez toho jednoducho nemôžem! V obchode sa vždy najprv pristavím pri octe. A to aj vtedy, keď tá moja fľaša nie je ešte doma minutá. (Kristína)

5.

Slovenské úchylky? Môj priateľ takú jednu má. Teda, extrémne rád sa ma dotýka. Keď sme začali spolu chodiť, prišlo mi to úžasné. Ale teraz? Stále mi na verejnosti chytá ruky, vlasy, hladká mi chrbát. Raz som to rátala a nechcite vedieť to číslo! (Kamila)

Prečítajte si tiež :

Budete prekvapení! TOTO je 10 správ, o ktorých zapochybujete, ale sú fakt pravda!

6.

Všetko počítam! Kráčam si napríklad len tak po meste a počítam stromy, ulice, zvlášť ženy, mužov, deti. Občas, keď som v lepšej nálade, ešte si to ľúbim komplikovať. Rozdeľujem ženy na tehotné, tie, čo by mohli byť na dôchodku, ktoré chodia asi do školy, čo majú kabelku alebo ruksak. U mužov počítam brady a  nebrady, holohlavých a vlasatých… Panebože, len nezverejňujte nikde moje celé meno! (smiech-poz.red., Soňa)

7.

Mamička ex priateľa si veľmi potrpela na stolovanie. Vrcholom bolo, keď som ju náhodne nachytala, ako meria pravítkom vzdialenosť tanierov! Samozrejme, na stole jej všetko a vždy ladilo do bodky. A na sviatky a rôzne oslavy si vždy vymyslela nové doplnky k stolovaniu. Keď sa tak zamýšľam, ona mala viaceré tzv. slovenské úchylky. (Klára)

Prečítajte si tiež:
Najsexi modelky sveta 2015

8.

Priateľ nie je doma extra čistotný. Zaradila by som ho medzi šedý priemer. To sa však nedá povedať o jeho veľkej láske – aute. Každú špinku musí hneď riešiť. Zrkadlá musia byť len v jeho polohe, kolesá v jednej rovine. Naposledy ma dožral, keď so mnou chcel prediskutovať, prosím pekne, ozdobu z našej dovolenky, ktorá sa nám hompáľala na spätnom zrkadle. Píšem to v minulom čase, lebo už je dávno dole. (Peťa)

9.

Od malička, mám takú zvláštnu úchylku… alebo ako to nazvať. Keď idem cez prechod, stúpam len po bielych pásoch. Ešte nikdy som nestúpila na tie čierne. (Zuzana)

10.

Slovenské úchylky? Asi jednu mám. V peňaženke mám vždy mini bodrel. Odkladám v nej rôzne lístočky, bločky, papieročky. Mám pocit, že sa mi to všetko môže ešte niekedy zísť. Až keď je peňaženka na prasknutie, tak ju triedim. (Lukáš)

Trápia alebo bavia aj vás priamo alebo v okolí  tzv. slovenské úchylky?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií