fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenskí policajti sa opäť raz predviedli: Z nehody spravili nechutnú zábavu, ktorou pobúrili národ

Máte tip? napíšte nám mailom

Ruku na srdce – kto z nás by si mal v prílišnej obľube mužov zákona. Navyše keď sa slovenskí policajti neprezentuje často v dobrom svetle… Teraz sa opäť raz predviedli a ich konanie Slovákov poriadne pobúrilo.

Uplynulý víkend sa internetom začala šíriť kontroverzná fotografia, o ktorú sa postarali slovenskí policajti. Tí počas svojej služby zrazili králika, ktorý po náraze ostal zakliesnený v prednom nárazníku policajného vozidla a zahynul. Muži zákona neváhali nebohé zviera odfotiť a to poriadne nechutne – do papuľky mu vložili dychový tester na alkohol, ktorý na displeji vysvietil výsledok 0,34.

Chlapi, ktorí by mali pomáhať a chrániť zavesili nechutnú fotografiu dokonca na oficiálnu facebookovú stránku s názvom Polícia Slovenskej republiky, ktorá vznikla predovšetkým preto, aby bežným ľuďom priblížila prácu policajtov a prezentovala ich v dobrom svetle. Keďže ale nehummána fotka vyvolala množstvo negatívnych ohlasov, bola zo stránky odstránená.

Aj keď väčšinu Slovákov záber znechutil a poburil, nájdu sa aj takí, ktorí sa neznámych policajtov zastali a berú to len ako nevinný žart. To, či je TOTO skutočne vtipné už posúď sám…

Prečítajte si tiež:
Čiernohronská železnica má nových 17 električkových vozňov zo Švajčiarska

21463113_786917171480788_1621042172719134610_n

 

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií