fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smutno-trápny pohľad: Toto dostávajú slovenskí vojaci ako obed v 12-hodinovej službe

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak si myslíš, že vojaci, ktorí ťahajú 12-hodinové služby, dostávajú poriadne množstvo jedla aspoň na obed. Si na omyle…

Na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom sa objavil príspevok, ktorý ukazuje, aký slávnostný obed dostali slovenskí vojaci, ktorí slúžili dvanástku počas Dňa ústavy. Pokiaľ by si ale čakal nejaké fajnové a výdatné jedlo, tak sa poriadne mýliš.

Jeden z vojakov, ktorí v spomínaný deň slúžili v Nitre, si obed, ktorý dostal odfotil a posťažoval sa ním na Facebooku so slovami “Slávnostný obed (1. september Deň Ústavy) pre vojaka do 12 hodinovej služby!!! (Nitra Krskany) Lacnejšie pašteky sa už ani nedajú kúpiť,” okomentoval snímku jej autor.

Zdieľaná snímka na sociálnej sieti okamžite vyvolala rozruch a rozdelila komentujúcich do dvoch skupín. Zatiaľ čo jedni vojakom naložili, že si viac ani nezaslúžia a podobne, druhí sa ich zastali a “slávnostné” jedlo ich pobúrilo. Na ktorej strane si ty?

obed

obed-kom1

 

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií