fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensko prichádza ProfiAuto. Motoristom zaručí profesionálne služby

Máte tip? napíšte nám mailom

Na slovenský trh vstupuje silná a zabehnutá značka ProfiAuto. Jej cieľom je posunutie hraníc komfortu a profesionálnych služieb pri servisovaní auta. Ľudia už nebudú odkázaní na náhodný výber autoservisu, či zdĺhavé zháňanie náhradných dielov. Projekt ProfiAuto totiž zastreší a združí najlepších predajcov autosúčiastok a profesionálne servisy. Ak sa zákazník obráti na hociktorú prevádzku v sieti ProfiAuto, dostane odbornú a profesionálnu pomoc od výberu vhodného dielu až po jeho montáž, a to všetko za rozumnú cenu.

profiauto

 

Značka ProfiAuto vznikla v roku 2008 ako služba, ktorú poskytuje jeden z najväčších veľkoobchodných distribútorov náhradných dielov v Európe, firma Moto-Profil. Úlohou tohto projektu je vybrať spomedzi existujúcich firiem a autoservisov na Slovensku tých najlepších a združiť ich do jednej siete. Značka ProfiAuto je totiž zárukou kvalitnej a profesionálnej siete odborníkov, ktorí majiteľovi auta poradia s výberom vhodného dielu pre ich auto a sprostredkujú odbornú montáž. Jednotlivé firmy však pritom nestratia svoju identitu. Práve naopak! Značkou ProfiAuto k svojmu renomé pridajú punc kvality. Predajcovia a autoservisy zapojené do projektu totiž musia spĺňať prísne kritériá na vybavenie, odbornosť, kvalitu práce a prístup k zákazníkovi. Motoristi sa teda môžu spoľahnúť, že ak si na stránke profiauto.pl/sk nájdu najbližšieho predajcu či servis, dostanú presne to, čo potrebujú.

profiauto1

Projekt ProfiAuto na slovenskom trhu zastrešuje firma AZ CAR, ktorá je sama o sebe prísľubom kvality a odbornosti. Firma totiž na trhu pôsobí už od roku 2003 a za ten čas si vybudovala renomé vďaka svojmu profesionálnemu prístupu. „Firma AZ CAR  je v roli krstného rodiča tohto projektu na Slovensku. Našou úlohou je vychovať z neho slušného, úctivého a hlavne odborného profesionála, na ktorého sa každý majiteľ auta bude môcť hocikedy a s hocičím obrátiť a odchádzať bude spokojný,“ opísal projekt ProfiAuto Rudolf Staník, konateľ firmy AZ CAR. „Koncept má za úlohu vytvoriť sieť odborníkov, ktorí budú vedieť na celom Slovensku, nech ste kdekoľvek, odborne poradiť prípadne opraviť vaše auto. Na Slovensku je už niekoľko podobných konceptov, ale ani jeden nie je ProfiAuto. My ponúkame voľbu a výber je na klientovi. Hodnotiť nás budú zákazníci. Verím, že ešte stále máme čo motoristom ponúknuť. Každý z konceptov sa snaží dať svojmu potenciálnemu klientovi to najlepšie a my to chceme obohatiť minimálne o profesionalitu,“ pokračuje Rudolf Staník.

profiauto2

V projekte ProfiAuto sú najdôležitejšími faktormi profesionalita a odbornosť. Už k dnešnému dňu absolvovali slovenskí partneri projektu ProfiAuto viac ako 10 odborných, technických školení. S odbornosťou ide, samozrejme, ruka v ruke aj vybavenie jednotlivých autoservisov, či už z pohľadu diagnostiky, prípravkov alebo pneuservisu. Zákazník totiž musí dostať tie najlepšie služby a nezáleží na tom, či má nové, alebo staršie auto.

profiauto_pitstop3

profiauto_pitstop2

profiauto_pitstop

Pri značke ProfiAuto je však veľmi dôležitý aj prístup k spotrebiteľom. ProfiAuto sa snaží priblížiť svojim zákazníkom aj prostredníctvom akcie PitStop, ktorá prebehne vo viacerých slovenských mestách. Podujatie bude zamerané na bezplatnú kontrolu vozidiel s cieľom zvýšenia bezpečnosti na cestách.

Zdroj: Tlačová správa

Prečítajte si tiež:
KONEČNE: NAKA zadržala generálneho prokurátora Dobroslava Trnku
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií