fbpx
Slovenský zmrzlinový kráľ sa stal novým rekordmanom! Tipnite si, koľko kopčekov dokázal na seba poukladať. Padne vám sánka!

Slovenský zmrzlinový kráľ sa stal novým rekordmanom! Tipnite si, koľko kopčekov dokázal na seba poukladať. Padne vám sánka!

Kosovčan Mentor Rači, žijúci v Trnave, (32) prekonal zmrzlinový rekord Macedónčana Fetiho Karahasana (41), ktorý predáva sladkú pochúťku v Štúrove. Naložil na seba obdivuhodných 25 kopčekov maškrty. Pracovitý muž varí zmrzlinu už 12 rokov. Nie len, že má šikovné ruky, ale ešte aj zlaté srdce. Zdravotne postihnutým dáva po jednom kopčeku zadarmo.

Zákazníci si veľmi pochvaľujú Mentorovu zmrzlinu a radi sa k nemu vracajú. ,,Najčastejšie si pýtajú granátové jalbko, mascarpone, sorbet mango, jahodu a broskyňu,“ hovorí zmrzlinár, ku ktorému chodia na sladký mrazený krém aj rôzne celebrity, medzi inými raper Ego. Práca je nielen jeho živobytím, ale aj obrovskou radosťou, a tak doslova s ľahkosťou na seba poukladal až 25 kopčekov. „Bol to pre mňa perfektný adrenalín,“ uzavrel Mentor.

Chcete jeho mrazenú pochúťku ochutnať? Tak neváhajte a zavítajte do Trnavy! Nájdete ho priamo v centre.

cas.sk

Zdroj: cas.sk

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)