fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slúchadlo budúcnosti. Odteraz budete môcť komunikovať s ľuďmi, ktorých jazyky vôbec nepoznáte!

Máte tip? napíšte nám mailom

Neradi komunikuje v cudzom jazyku? Máte z toho strach či depresiu? Odteraz už nemusíte!

Zahraničná spoločnosť Waverly Labs stojí za zariadením s názvom The Pilot systém, ktorý by mal doraziť do políc v septembri. Ide o priekopnícky nápad, ktorý spočíva v preklade cudzieho jazyka. Zariadenie pozostáva z dvoch slúchadiel, prenosnej nabíjačky a sprievodnej aplikácie. Postup je jednoduchý. Stačí si nasadiť slúchadlo do ucha, spustiť aplikáciu a komunikovať.

Autor tohto nápadu prišiel s touto ideou potom, čo stretou francúzske dievča. Keďže chcel prekonať jazykovú bariéru, ktorá medzi nimi bola, rozhodol sa zostrojiť tento skvelý vynález.

Šikovná aplikácia umožní prepínať medzi štyrmi jazykmi: francúzština, španielčina, taliančina a angličtina. V budúcnosti by mali pribudnúť ďalšie jazyky, napr. hindčina a arabčina.

Táto novinka sa bude predávať za $ 129 a môžete si ju objednať už aj teraz. Podstatu tejto novinky pochopíte vďaka nasledujúcemu videu.

https://www.youtube.com/watch?v=Y87Qk34BZUQ&feature=youtu.be

Je až neuveriteľné, ako náš svet napreduje, ako sa technológie posúvajú dopredu.

Predpokladám, že táto novinka bude veľkým medzníkom v našom svete. Na jednej strane nám tento skvelý nápad pomôže odstrániť jazykovú bariéru, no na druhej strane sa vďaka takýmto vynálezom stanú niektorí z nás oveľa viac lenivejšími a pohodlnejšími. Veď na čo sa máme učiť jazyky, keď existujú takéto nápady??? Čo vy na to?

Prečítajte si tiež:
Masáž alebo lekcie lietania? Top 10 zážitkových darčekov, ktoré stále stíhate kúpiť

real-time-translator-ear-waverly-labs-2 real-time-translator-ear-waverly-labs-3 real-time-translator-ear-waverly-labs-4 real-time-translator-ear-waverly-labs-1real-time-translator-ear-waverly-labs-6

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií