Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sme svedkami „obyčajného prahsprostého policajného puču“, tvrdí Taraba a Šimko neurobil nič v rozpore so zákonom

Zuzana Čaputová v stredu 19. júla odobrala poverenie Ivanovi Šimkovi viesť ministerstvo vnútra a poverila riadením tohto rezortu predsedu úradníckej vlády Ľudovíta Ódora.

27.7.2023 (SITA.sk) – Slovensko má v súčasnosti vo vedení polície najviac trestne stíhaných osôb z demokratických štátov. Podľa nezaradeného poslanca Národnej rady SR a päťky na kandidátke Slovenskej národnej strany Tomáša Tarabu sme aktuálne svedkami „obyčajného prahsprostého policajného puču“.

„Ľudia, ktorých veľká časť je trestne stíhaná, nie sú dnes nikým kontrolovaní,“ uviedol v diskusnej relácii Karty na stôl týždenníka Plus 7 dní. Zároveň tvrdí, že exminister vnútra Ivan Šimko nespravil nič, čo by bolo v rozpore so zákonom.

Podľa poslanca je šéf rezortu vnútra zodpovedný za to, aby polícia fungovala v súlade so zákonom. „Vedenie polície ukázalo, že sú jedna neriadená skupina ľudí, ktorá si tu tri roky očividne robila, čo chcela,“ myslí si.

Viac k témam: Odvolanie ministra, Policajti, politická diskusia, Trestné stíhanie
Zdroj: SITA.sk – Sme svedkami „obyčajného prahsprostého policajného puču“, tvrdí Taraba a Šimko neurobil nič v rozpore so zákonom © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií