fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SMER oslavuje MDŽ už vo februári: Topiaci sa pred voľbami slamky chytá

SMER oslavuje MDŽ už vo februári! Nie, to nie je vtip, ale skutočná realita. Na facebookovej stránke SMER-u Nitra sa objavila pozvánka na oslavy Medzinárodného dňa žien. Na tom by, samozrejme, nebolo nič zvláštne, keby sa neoslavovalo vo februári a štyri dni pred voľbami.

Máte tip? napíšte nám mailom

SMER oslavuje MDŽ a bojuje s časom

Preferencie padajú a tak SMER oslavuje MDŽ už vo februári. Zdá sa, že kedysi najsilnejšia strana Slovenska má v rukách aj magickú silu a dokáže posúvať dátum a čas. Inak sa snáď ani nedá vysvetliť. 3. februára sa na facebookovej stránke SMER Nitra objavil krásny plagát, ktorý informuje ženy o konaní oslavy Medzinárodného dňa žien. Uskutoční sa 24.2.2020 v PKO Nitra a vystúpia Otto Weitter, hudobná skupina Žochári a skupina Disk. Zdá sa, že topiaci sa aj slamky chytá a SMER chce ešte prilákať posledných verných voličov na oslavy aj k urnám. Staršie dámy sa predsa ružičke alebo karafiátu nesmierne potešia a prídu dať svojmu miláčikovi hlas. Možno malo byť predsa len 50 dňové moratórium na prieskumy. Ak by politici nevideli, ako klesajú, neničili by štátny rozpočet a neoslavovali by MDŽ vo februári.

https://www.facebook.com/smersd.nitra/photos/a.1983402121771970/2596153200496856/?type=3&theater

Ľudia sa na tom bavia

To, že SMER oslavuje MDŽ vo februári, nenechalo chladných odporcov tejto strany. Ako poznamenal jeden z komentujúcich, do volieb by ešte mohli stihnúť oslavy SNP 26. februára a Mikuláša 28. februára, prípadne aj vianočný a novoročný večierok. Voliči i nevoliči SMER-u si uvedomujú, že im hrozí reálny pád na dnoodchod na politické smetisko. Smeráci to nechcú dopustiť a bránia sa naozaj zaujímavo. Akoby naozaj ani jeden z nich nevidel, že Slovensko a jeho občania majú už plné zuby toho, ako sa tu kradne, tuneluje a rozpadáva sa školstvo, zdravotníctvo i naše cesty.

Prečítajte si tiež:
Päť obvinených ide do väzby, medzi nimi aj štyria slovenský sudcovia

 

Ruinujú štátny rozpočet

SMER oslavuje MDŽ a popri tom stíha ešte pilne pracovať na tom, aby zo Slovenska odišlo omnoho viac mladých ľudí. Vláda schválila zrušenie diaľničných známok, 13. dôchodok aj dvojnásobné prídavky na deti, čo urobí značný škrt cez rozpočet. Odporúčania odborníkov nepočúvajú a tak sa reálne môže stať, že od nového roka pôjde hore naozaj všetko a budeme mať nové dane. Lebo to, čo niekde dajú, si musia aj niekde vziať. Neostáva nám nič iné, len veriť, že táto trápna komédia sa konečne skončí a pán Fico sa so svojimi kumpánmi vyberie tam, kde naozaj patrí.

PRE LIBERÁLOV Z PS/SPOLU A SAS JE POMOC DÔCHODCOM A RODINÁM ZLOČINOMLiberáli z PS/Spolu a SaS dnes priznali farbu svojím trestným oznámením na vládu za schválenie 13. dôchodku a dvojnásobného rodinného prídavku na každé dieťa. Pre celé Slovensko je dobré vedieť, že pre tieto strany, vedené bohatými podnikateľmi, je pomoc ľuďom zločinom.

Zveřejnil(a) Peter Pellegrini dne Středa 12. února 2020

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/vlada-schvalila-zrusenie-znamok/

Prečítajte si tiež:
Internetový zabávač Dušan Goga, ktorý bol 4 roky nezvestný, zomrel

 

Zdroj: SMER SD Nitra Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií