fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalícii

Zavedenie obedov zadarmo Fico označil za jedno z najznámejších rozhodnutí strany Smer-SD.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.2.2023 (SITA.sk) – Strana Smer-SD podporí návrat obedov zadarmo. Za návrh zákona ich poslanci zahlasujú, a to bez ohľadu na to, z čej dielne pochádza. Na tlačovej besede o tom informoval predseda strany Smer-SD Robert Fico.

Návrat obedov zadarmo označil za víťazstvo ľavicovej politiky. Kritizoval však, že opatrenie najprv zrušili, a teraz ho idú vracať späť. Dodal, že strana návrat obedov zadarmo víta, no zároveň sa smeje na politických predstaviteľoch bývalej vládnej koalície.

Rozhodnutie rezortu práce o rušení obedov zadarmo podľa neho strana prijala s nevôľou. „A teraz s veľkou slávou začali oznamovať, že oni idú zaviesť obedy zadarmo. Nech sa páči, tak to poviem. Nech sa páči,” povedal predseda strany.

Zavedenie obedov zadarmo Fico označil za jedno z najznámejších rozhodnutí strany Smer-SD. Cieľom bolo zaviesť istú rovnosť medzi žiakmi. Vyjadril sa, že socializovali prostredie na školách, a tiež zdôraznil význam teplého jedla i zdravej výživy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Obedy zadarmo
Zdroj: SITA.sk – Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalícii © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Čaputová: Je veľmi dôležité uvedomovať si, že mier nie je samozrejmosťou
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií