fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tragická smrť mladej ženy: Našli ju dobitú pod mostom Apollo

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenskom otriasla desivá smrť mladej ženy v Bratislave. Malo ísť o krásnu a talentovanú učiteľku z jazykovej školy. Jej život vyhasol mimoriadne tragicky.

Čo sa stalo v bratislavskom prístave?

K hrozivému incidentu malo dôjsť zrejme v noci z 10. na 11. 11., ale polícia o prípade informovala až teraz. Podľa dostupných informácií by malo ísť o 34-ročnú učiteľku z jazykovej školy BestEnglish a zároveň modelku Violu Macákovú zo Sniny. Išlo o scestovanú ženu, ktorá sa okrem iného venovala aj dokumentárnej fotografii. V ten večer mala organizovať výstavu v hoteli neďaleko miesta, kde ju v pondelok (11. 11.) našli dobitú, na hranici života a smrti.

Cestu do nemocnice neprežila

Objavenie Violy oznámil v pondelok v ranných hodinách náhodný okoloidúci, ktorý ju našiel v bolestiach ležať v oblasti bratislavského prístavu, na nábreží medzi mostom Apollo a Prístavným mostom. Bola vo veľmi zlom stave, no snažila sa komunikovať. Muž okamžite privolal pomoc. Záchranári dorazili na miesto a ženu okamžite vzali do nemocnice. Žiaľ, počas cesty skonala.

S hlbokým zármutkom oznamujeme našim študentom a priateľom školy, že nás navždy náhle opustila naša učiteľka, kolegyňa a drahá priateľka Violka Macáková. Smútime a spomíname. 🖤Kolektív BestEnglish

Zveřejnil(a) Jazyková škola Best English dne Čtvrtek 14. listopadu 2019

Mladá žena mala devastačné zranenia

Viola mala podľa lekárov mnohonásobné vážne poranenia. Bola dobitá, silne podchladená, mala zlomený stavec a devastačné zranenia análneho otvoru. Lekári sa preto domnievajú, že bola okrem iného aj znásilnená. Nakoľko okolnosti tragickej smrti mladej ženy nie sú jasné, jej telo musia podrobiť pitve, ktorá určí bližšie okolnosti, ktoré viedli k jej smrti.

Zdroj: Facebook.com

Viola sa zrejme stala obeťou vraha

Je veľmi pravdepodobné, že v tomto prípade išlo o vraždu. Polícia na jej vyšetrovaní v týchto dňoch už naplno pracuje. Ako sa pre pluska.sk vyjadrila policajná hovorkyňa JUDr. Veronika Slamková z Krajského riaditeľstva PZ SR v Bratislave, “Vzhľadom na štádium prípravného trestného konania, ktoré je neverejné, ako aj z dôvodu, aby nedošlo k sťaženiu či zmareniu prebiehajúceho vyšetrovania, bližšie informácie k tomuto prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Policajný zbor nebude až do doby, kedy to situácia umožní, informovať verejnosť o čiastočných výsledkoch vyšetrovania, pokiaľ nebudú doručené konečné znalecké posudky vrátane znaleckého posudku z pitvy.”

Prečítajte si tiež:
Hendikepovaný muž rozplakal tisíce ľudí. Za všetko mohlo jeho vystúpenie v speváckej súťaži

Ostáva len veriť, že toto zverstvo, ktoré spôsobilo smrť mladej ženy, bude riadne vyšetrené a páchateľovi sa dostane spravodlivého trestu.

Zdroj: pluska.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií