fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smutná správa pre fanúšikov Harryho Pottera. Pred pár dňami nás navždy opustil ďalší herec

Máte tip? napíšte nám mailom

Ďalšia z postáv ságy o mladom čarodejníkovi odišla do hereckého neba…

Po tom, ako minulý rok nás 11. januára navždy opustil profesor Severus Snape, ktorý podľahol rakovine, prišla ďalšia smutná správa. Zomrel totiž ďalší herec, ktorý si v ságe o mladom čarodejníkovi s jazvou v tvare blesku na čele, zahral. Konkrétne ide o Johna Hurta, ktorý si v Harry Potterovi zahral šedivého výrobcu a predajcu čarovných prútikov, Garricka Ollivandera.

Sir John Vincent Hurt bol anglickým filmovým a divadelným hercom, ktorý si zahral vo viac než 200 filmoch a seriáloch. Bol držiteľom množstva významných ocenení, napríklad Zlatým glóbusom za vedľajšiu rolu vo filme Polárny expres a Britská akadémia filmovej a televíznej tvorby mu udelila cenu za celoživotné dielo. Umelec podľahol zákernej rakovine pankreasu 25. januára 2017 a táto smutná správa bola potvrdená jeho manažérom o tri dni nato.

Herec bol do posledných chvíľ optimistom a dúfal, že chorobu porazí a keď sa už zdalo, že jeho stav sa mierne zlepšuje, náhle zomrel.

Odpočívaj v pokoji, Garrick Ollivander!

 

Prečítajte si tiež:
Spiace dievčatko sa na fotke krásne usmieva. Za záberom sa však skrýva smutný príbeh

Zdroj: ocko.tv

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií