fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smutná správa: seriál The Crown končí! Oznámil to jeho tvorca

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento piatok, tvorca série „The Crown “ oznámil,  že piata séria bude posledná. Tiež odhalil, kto stelesní kráľovnú Alžbetu II.

Správa o ukončení úspešného historického seriálu sa objavila dva mesiace po tom, ako Neftlix odhalil uvedenie tretej série. Smutná správa zaskočila všetkých fanúšikov tohto kráľovského seriálu. Pôvodný plán aj informácie boli totiž úplne iné.

Seriál The Crown končí!

Zatiaľ, čo sa vo Veľkej Británií natáča 4. séria tohto populárneho seriálu, tvorco programu uviedol podrobnosti o jeho pokračovaní. A nie je to vôbec dobrá správa vzhľadom na to, čo sa pôvodne plánovalo. The Crown nebude mať svoju 6. 

“Pôvodne som si seriál The Crow predstavoval, ako seriál, ktorý bude mať 6 sérii. Akonáhle sme ale začali pracovať na príbehoch 5. série, uvedomil som si, že je to perfektný čas, aby som to ukončil. Som vďačný Neftlixu aj Sony za to, že ma to v tomto rozhodnutí podporujú, “vysvetlil Peter Morgan, tvorca seriálu.

K tomuto vyjadreniu tiež nadšene oznámil, komu zveril rolu kráľovnej Alžbety II. “Som nadšený, že môžem potvrdiť obsadenie úžasnej herečky. Imelda Staunton sa objaví v roli jej veličenstva kráľovnej Alžbety II. A záverečnú 5. Sériu The Crown privedie až do 21. Storčia. Imelda je nesmierne talentovaná, ” uviedol Peter Morgan.

Prečítajte si tiež:
Už žiadne fotky Meghan Markle - Radikálne rozhodnutie kráľovnej

Kráľovná Alžbeta II. opäť v rukách niekoho iného

Už minulý rok zverejnil denník Daily Mail informáciu o tom, že kráľovnú Alžbetu II. stvárni v 5. sérií opäť iná herečka. Netflix si však na potvrdenie tejto informácie dal načas.

Po Claire Foy (sezóna 1 a 2) a Olivia Colman (sezóna 3 a 4) stvárni v záverečnej sérii seriálu The Crown rolu kráľovnej Alžbety II. Imelda Staunton. Jej tvár je verejnosti dobre známa. Táto britská herečka sa objavila v známej čarodejníckej ságe Harry Potter. V nej stvárnila Dolores Umbridge, pokryteckú profesorku obrany proti čiernej mágii.

 “Seriál The Crown patrí k mojim obľúbeným. Od jeho začiatku som ho rada sledovala. Je mi cťou pripojiť sa k takémuto výnimočnému a tvorivému tímu a zároveň sa zúčastniť na ukončení série, “ uviedla známa herečka  pre Daily Mail.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií