fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smutný príbeh osamoteného muža ako paródia na známy seriál, bavila internet

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite poznáte jeden z najznámejších a dnes legendárny seriál Priatelia. V úvodnej zvučke sa na gauči pri fontáne stretnú priatelia, ktorých stvárnili také herecké mená, ako Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt Le Blanc, Matthey Perry či Dávid Schwimmer. Seriál od roku 1994 až po 2004 prešiel viacerými zmenami úvodnej zvučky, no koncept fontány a gauča tam rezonuje stále.

Od čias, kedy seriál  prvýkrát uzrel svetlo sveta sa hlavné  intro stalo terčom viacerých umelcov a vtipálkov, ktorí si ho natočili či prerobili podľa seba. Na našom portáli KLOCHER.SK sme písali o priateľoch, ktorí ťa namiesto zábavy vydesia, alebo aj o tom, akými dobrými priateľmi dokážu byť Messi a Ronaldo.

Teraz tu máme smutnú paródiu s originálnym názvom No Friends. Je o mladom mužovi, ktorý nemá priateľov. Pri fontáne sa tak baví sám s dáždnikom, až si raz uvedomí, že skutočne žiadnych priateľov nemá. Jedného dňa sedí za stolom v spoločnosti tvrdého alkoholu, a udeje sa niečo, čo možno ani on sám nečakal.  Pozrite si túto krátku prerábku asi najznámejšieho intra, aké všetci poznáme.

Prečítajte si tiež:
Dokážeš nájsť neobyčajnú zvláštnosť na takmer obyčajnej fotografií?

No Friends

Je nejaká paródia známeho seriálu či filmu, ktorá ťa dokáže rozosmiať? Pošli nám tip na klochersk@gmail.com.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií