fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príde Snapchat na Android s úplne novým dizajnom? Vraj to nie je vylúčené!

Máte tip? napíšte nám mailom

Snapchat je v súčasnosti veľmi populárnou aplikáciou pre zdieľanie zážitkov zo života, príp. iných audio-vizuálnych súborov. Žltá spoločnosť uviedla, že je sklamaná z množstva používateľov aplikácie na operačnom systéme Android. Povedzme si úprimne, na systéme iOS nájdeme určite viac vymožení a samotná aplikácia toho dokáže jednoducho viac.

snapchat

Evan Speigel, CEO Snapchatu, uviedol, že ich najbližším cieľom je zvýšiť počet používateľov na operačnom systéme Android. Pripúšťajú aj úplnú zmenu vzhľadu aplikácie. Všetko spustil neúspech Snapchatu v počte dosiahnutých používateľov za tretí kvartál roku 2017. Očakávaný nárast sa pohyboval na hodnote 4,5 milióna. Ten však nebol naplnený a vývojári sa rozhodli konať.

Dátum ani skutočnosť, že môže dôjsť k úplnej zmene, nemôžeme potvrdiť ani vyvrátiť. Faktom naďalej zostáva myšlienka zmeny celej aplikácie hlavne pre užívateľov Androidu, aby sa necítili nejakým spôsobom utláčaní. Ľudia z vyšších miest sa teda v budúcom roku určite nebudú flákať vo svojej práci.

Zdroj: androidauthority.com, geekjunior.fr

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií