fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Snapchat prichádza s novou funkciou. Čím prekvapí?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Snapchat už čoskoro príde s novou skvelou funkciou. To, že v tejto aplikácií nájdeš tzv. “emoji”, ktoré sú ale stacionárne, čiže nepohyblivé určite vieš.

Emoji však dostanú teraz nový štýl. Používatelia Androidu budú môcť do svojho videa vložiť objekty (emoji) a tie budú nasledovať pohyb – napríklad tvojej hlavy či sa bude hýbať zo strany na stranu alebo hore dole…

Aktualizáciu dostanú aj používatelia aplikácie so systémom iOS a to už v priebehu nasledujúcich týždňov.surf

Snapchat nezaostával ani po minulé obdobia. Mesiac späť priniesol update, ktorý kompletne zmenil design chatu, pridal viac ako 200 nálepiek a umožňuje ľahšie začať videohovor. Svoje fotky a videá tak môžeš posielať cez chat ihneď a bez čakania na tvojho priateľa.

Aktualizácia priniesla takisto jednoduchšie prehrávanie “stories”. Tie sa po novom prehrávajú za sebou bez prerušenia a v prípade potreby jednotlivé z nich preskočíš potiahnutím doľava. Novinku priniesol Snapchat na systémy Android a iOS.

snapchat

Zdroj: theverge.comcommons.wikimedia.orgflickr.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií