fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sneženie, poľadovica aj jazyky a záveje. Meteorológovia vydali viaceré výstrahy

Slovenský hydrometeorologický ústav varuje pred viacerými nebezpečnými javmi.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.1.2023 (Webnoviny.sk) – Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) varuje pred viacerými nebezpečnými javmi. Výstraha prvého stupňa pred poľadovicou je vydaná pre celé územie Slovenska a platí od soboty 21. januára od 22:00 do nedele 22. januára do 12:00.

Zároveň je na nedeľu pre viaceré okresy západného Slovenska v platnosti výstraha pred snehovými jazykmi a závejmi. Ide o celý Bratislavský a Trnavský kraj, taktiež okres Myjava v Trenčianskom kraji a okresy Komárno a Šaľa v Nitrianskom kraji. Výstraha platí od 02:00 do 12:00.

Pre okres Bratislava platí na nedeľu i výstraha pred snežením, meteorológovia očakávajú, že by mohlo napadnúť približne 5 cm nového snehu. SHMÚ o tom informuje na svojej webstránke.

Viac k témam: Počasie, Poľadovica, Snehové záveje, Sneženie
Zdroj: Webnoviny.sk – Sneženie, poľadovica aj jazyky a záveje. Meteorológovia vydali viaceré výstrahy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií