fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

So sekerou v ruke sa vyhrážal inému mužovi a jeho rodine, opitý k nim prišiel opakovane

Svoje konanie zopakoval dva dni po sebe.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.4.2023 (SITA.sk) – Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania čelí muž z obce Výborná (okr. Kežmarok). Uplynulý piatok vo večerných hodinách sa v jednom z bytov vyhrážal inému mužovi, ako aj celej jeho rodine, že ich zabije, a v ruke pritom držal sekeru.

Ako ďalej informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, svoje konanie zopakoval aj v nasledujúci deň, čím u muža s rodinou vzbudil obavu o ich životy. Polícia agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Zároveň bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok dosiahol takmer 1,7 promile.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Spišská Belá spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.

Viac k témam: Krimi, Obvinenie, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: SITA.sk – So sekerou v ruke sa vyhrážal inému mužovi a jeho rodine, opitý k nim prišiel opakovane © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií