fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sociálny experiment: Na slúchadlách je život veľká párty!

Máte tip? napíšte nám mailom

Párty na slúchadlách na námestí v centre, ktorá neruší pokojné nedeľné popoludnie? Ako je to vôbec možné? Občianske združenie Lovely Experience vytvorilo sociálny experiment dokazujúci, že je to možné!

Členovia Lovely Experience spríjemnili návštevníkom Trnavy jedno pekné aprílové nedeľné popoludnie. Na Trojičné námestie umiestnili stojan, na ktorom boli umiestnené obyčajné slúchadlá a krabička na bezdrôtový prenos zvuku. Na tomto stojane svietil nápis „SKÚS MA“. Operácia inštalácie funkčnosti slúchadiel musela byť rýchla a čo najviac bez povšimnutia okoloidúcich zvedavcov. Skúška slúchadiel prebehla hladko, veď Lovely Experience tím je už zohratá jednotka. Teraz sa stačilo už len schovať za roh do kaviarne, vychnutnať si dobrú kávu a čakať na reakcie prechádzajúcich sa milovníkov dobrej hudby a zábavy.

Utajená kamera na námestí

„Kamera, klapka, akcia!“ ozvalo sa potichu od stola nedaľekej kaviarne, pri ktorom bystrili svoj zrak členovia produkčného tímu. Jeden mal pripravenú kameru, druhý mal na starosti výber personalizovanej hudby pasujúcej pre každý typ fanúšika. Hlavne nenápadne! Spočiatku boli odvážnejšie najmladšie ročníky. Ako prvé sa pri slúchadlách pristavilo malé dievčatko. Hneď ako si priložilo slúchadlá, ozvalo sa z nich príjemným ženským hlasom: „Ahoj. Myslím, že by sa ti mohlo páčiť toto!“ Keď započulo melódiu, začala sa na slúchadlách veľká párty!

Prečítajte si tiež:
Pes vyhrabal zaživa pochované novorodeniatko

Ľudia postupne prichádzali k slúchadlám a tieto sa rýchlo stali obľúbeným doplnkom. Niektorým sa párty na slúchadlách zapáčila a nechceli ich vôbec pustiť z rúk… ochotní ich boli vymeniť len za kopček čokoládovej zmrzliny a s tým nebolo ako súperiť. Sú aj takí, ktorí potrebujú všetko najprv dopredu naštudovať a preveriť. Napínavá chvíľa a hanblivé okolky, ale po chvíli je už vidieť, ako si v rytme hudby každý veselo podupkáva. Hanblivec či extrovert, hudba strhne každého.

Dokonca sa nájdu aj extrémne prípady, ktoré chcú mať slúchadlá len pre seba. Malí či veľkí, rocker či nadšenec drum&bassu. Všetci sme jedineční a cítime hudbu po svojom, ale predsa máme niečo spoločné: Na slúchadlách je život jedna veľká párty!

Potvrdil experiment dohady?

Experiment dokázal, že na slúchadlách je poriadna zábava  a potvrdil koncept festivalu na slúchadlách, ktorý Lovely Experience pripravuje 27 mája. Multimediálny festival na  Trojičnom námestí v Trnave bude zabávať množstvo návštevníkov iba vďaka slúchadlám. Tvorcovia sľubujú multimediálnu show, 3D video mapping na mestskú vežu, silent párty, verticaldance, prednášky a kto vie čo ešte, lebo program postupne zverejňujú.

Prečítajte si tiež:
Galaxy S8 na ďalších fotkách. Tentokrát so zapnutým displejom!

Aktuálne novinky o festivale na slúchadlách sleduj na sociálnej sieti LovelyExperience a dozvieš sa všetky potrebné informácie o Lovely Experience Multimediálny Festival 2017 .

Zdroj: Tlačová správa

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií