fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Videli ste video, ktoré má takmer 2 milióny pozretí?

Máte tip? napíšte nám mailom

Sociálny experiment, z ktorého mrazí, má len na slovenskej facebookovej stránke s úsmevným názvom „Karma je zdarma“ bezmála dva milióny pozretí.

Sociálne experimenty môžu byť veľmi zaujímavé a výpovedné, pokiaľ sú dobré zrealizované a majú hlbokú myšlienku. Aj na Slovensku viacerí youtuberi robia sociálne experimenty, pričom niektoré z nich sú vážne, iné skôr na pobavenie.

V TV show s názvom „Čo by ste urobili?“ robia pravidelne sociálne experimenty. Tento bol zameraný na jav v spoločnosti, ktorý by sme mohli pomenovať napríklad ako šikana alebo jednoducho – slovné napadnutie slabších. Pani vo videu (herečka) slovne uráža predavača hotdogov (herec). Je zaujímavé pozorovať, ako nezainteresovaní ľudia reagujú. Čo myslíte, budú sa druhí ľudia len prizerať, alebo sa za slabšieho postavia?

Čo by ste urobili?

V TV show vyskúšali sociálny experiment – čo sa stane, ak vystavia okoloidúcich ľudí situáciám, pri ktorých môžu byť ticho alebo sa postavia za niekoho slabšieho… a čo by ste urobili vy?

Zveřejnil(a) Karma je zdarma dne Středa 30. května 2018

Čo by ste urobili vy? Máte podobnú skúsenosť? Vaše názory nám pokojne nechajte v komentároch.

Prečítajte si tiež:
Pornhub ukázal, čo jeho návštevníci preferovali v roku 2016! Aké kategórie či herci patrili k tým TOP?!
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií